Podczas wczorajszego meczu Bayern – Olympiakos zakończonego zwycięstwem Bayernu 2:0, Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola. Po strzale napastnik monachijskiego klubu zrobił „cieszynkę”, czyli gest, który zdradził, że Lewy znów zostanie ojcem. Tym samym piłkarz ogłosił światu, że jego żona, Anna Lewandowska, jest w ciąży.

Anna Lewandowska w drugiej CIĄŻY. Robert pokazał cieszynkę podczas meczu

Anna Lewandowska w drugiej ciąży – ciążowy brzuszek

Trenerka jest prawdopodobnie w drugim trymestrze ciąży – kobiety nie decydują się raczej na dzielenie się szczęściem przed zakończeniem 3. miesiąca. Ania ma więc za sobą pierwsze trudy ciąży – poranne mdłości, słabszy nastrój (pamiętacie jej ostani wpis na Instagramie, w którym zdradziła, że jest smutna?). Ciążowy brzuszek lada moment zacznie być widoczny spod ubrań – do tej pory trenerka mogła go zręcznie tuszować.

Na wczorajszym meczu Anna wystąpiła w zielonym płaszczu – wyglądała promiennie i pozytywnie. Po spotkaniu dumny Robert zrobił zdjęcie z żoną i wrzucił je na sówj Instagram.

Selena Gomez pokochała ten element garderoby, który nosi Anna Lewandowska (ZDJĘCIA)

Pierwsze zdjęcie naszej trójki. Ps. Klara już śpi – dodał, by rozwiać wszelkie wątpliwości, że chodzi o drugie dziecko, które rośnie w brzuchu Ani.

Gratulujemy jeszcze raz, a ternerce życzymy zdrowia i dużo sił!

Robert Lewandowski trzyma żonę za ciążowy bruszek: Pierwsze zdjęcie naszej trójki – pisze dumny tata:

Anna Lewandowska na meczu, podczas którego Robert zdradził, że będą mieć drugie dziecko, miała na sobie piękny, zielony płaszcz:

Robert Lewandowski robi „cieszynkę” na meczu Bayernu – piłkarz drugi raz zostanie tatą, kolbert-press / Imago Sport / Forum

Cieszynka Roberta Lewandowskiego, 2019 listopad, fot. kolbert-press / Imago Sport / Forum