Premierowy odcinek „Doda. 12 kroków do miłości” przyniósł wiele emocji i przedstawił pierwszych dwóch kandydatów, którzy zawalczyli o serce celebrytki. Jak się jednak okazuje, żaden z nich nie przypadł jej do gustu – obydwaj panowie nie spełniali bardzo konkretnych wymagań, które Doda postawiła już na starcie swojego nowego programu.

W pierwszym odcinku poznaliśmy 38-letniego radcę prawnego i zapalonego golfistę Dariusza oraz 48-letniego Aleksandra, którego Doda poznawała…w towarzystwie jego kolegi Filipa. Niestety z żadnym z nich nie było chemii ani pod kątem rozmów ani wyglądu. Doda pożaliła się pojawiającemu się w programie psychologowi Leszkowi Mellibrudzie, że zaprezentowani jej mężczyźni nie spełniali jej kryteriów, a reżyserowi zagroziła natychmiastowym zakończeniem show.

Doda nie kryła NIEZADOWOLENIA po pierwszym odcinku swojego programu! Oberwało się reżyserowi

Jeden z kandydatów Dody podsumowuje ich randkę. Chciałby się spotkać ponownie

Zupełnie inne odczucia co do randki ma jak się okazuje, jeden z uczestników – Alex. Mężczyzna w rozmowie z Plejadą zdradził, że Doda zrobiła na nim ogromne wrażenie i wręcz… odmieniła jego życie!

Przeszedłem transformację osobistą po tej randce. Ja siebie widziałem jako Don Kichota, a Filipa jako mojego Sancho Pansę, tylko że Don Kichot jest przedstawiany jako szczupły, a Sancho Pansa jako grubszy, a u nas było odwrócenie ról.

Randka sprawiła też, że Alex postanowił ostro wziąć się za siebie, by „następnym razem” lepiej się zaprezentować. Ponieważ kandydat liczy na to, że Doda da mu drugą szansę i będą mieli okazję, by ponownie się spotkać:

Doda jest dla mnie bardzo atrakcyjną osobą. Po programie sobie zdałem z tego sprawę, że ja muszę przeprowadzić jakąś transformację swojego physis. Intensywnie ćwiczę od pewnego czasu i może gdybyśmy spotkali się w innych okolicznościach, to randka potoczyłoby się inaczej. Doda śmiała się z paru dowcipów. Może jest jeszcze przestrzeń na jakąś randkę — bez kamer, tete a tete, a nie menage a trois. Ja wciąż uważam, że to jest ciekawa osoba. Wiadomo — niejeden czuje miętę do Dody…

Mężczyzna wytłumaczył też, że żałuje zabrania na randkę gitarzysty Filipa, który miał im tylko przygrywać do kolacji, a który został do końca i na dodatek odwracał uwagę Dody od drugiego kandydata:

Nie wziąłem Filipa jako przyzwoitki. Chciałem, żeby zagrał intro do kolacji. Myślałem, że to będzie ciekawy wstęp do spotkania, tak jak w restauracjach do kolacji przygrywa skrzypek. Filip potem miał się zmyć, ale wszystko potoczyło się inaczej. (…) Myślałem, że mamy wspólne pasje — muzykę i film, ale tego wieczoru wybrała opowieści Filipa o małpach.

Alexa zaskoczył fakt, że Doda nie miała pojęcia z kim się spotyka. Był pewny, że artystka sama wybierała sobie kandydatów. Według jego słów randka nie należała też do spokojnych, a zamiast „zwyczajnej Dorotki” była „sceniczna Doda”, na dodatek mocno podkręcona:

Myślałem, że zmniejszamy „dodometr” z 10 na pięć, bo jak ktoś idzie na randkę, jest spokojniej, ale tu miałem wrażenie, że Doda podkręciła się do 12. Myślałem, że to będzie Dorota, a to była Doda do kwadratu. Dopowiedziałem sobie, że ona jakoś uczestniczyła w wyborach kandydatów i wiedziała, do kogo przychodzi — a ona zobaczyła mnie po raz pierwszy.

Na koniec Alex został zapytany o to, jak ponownie przygotowałby się do randki i co zmienił:

Na pewno przygotowałbym się inaczej. W programie widać było brzuszek. Wtedy postawiłem na look profesora z brodą, więc myślę, że to właśnie mogło ją zniechęcić na początku, że ona nie lubi brodatych facetów. Teraz przygotowałbym się lepiej pod kątem fizyczności, bo ona jest super wysportowaną osobą, a tutaj gościu wyskoczył z mięśniem piwnym. Teraz ten mięsień powoli znika. Pracuję nad górnymi partiami ciała, zgoliłem brodę, wyglądam inaczej. Ale pod względem randki postawiłbym teraz na plener. Chętnie powtórzyłbym tę randkę, ale bez kamer

Coś nam się widzi, że raczej się nie doczeka drugiej szansy…

Doda płacze w telewizji! Poruszające momenty w programie „Doda. 12 kroków do miłości” (WIDEO)

Doda zamieszkała w WILLI za 4 MILIONY. To tutaj realizowała swoje reality-show

Jest już zwiastun nowego reality-show Dody

Jest już zwiastun nowego reality-show Dody, fot. FB: Doda-Music.com

Jest już zwiastun nowego reality-show Dody

Jest już zwiastun nowego reality-show Dody, fot. FB: Doda-Music.com

Jest już zwiastun nowego reality-show Dody

Jest już zwiastun nowego reality-show Dody, fot. FB: Doda-Music.com

Jest już zwiastun nowego reality-show Dody

Jest już zwiastun nowego reality-show Dody, fot. FB: Doda-Music.com

Doda zamieszkała w WILLI za 4 MILIONY. To tutaj realizowała swoje reality-show (ZDJĘCIA)

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA