Iga Lis (20 l.) i Taco Hemingway (30 l.) już od dwóch lat tworzą zgraną parę. Zakochani nie zamierzają dzielić się swoimi uczuciami w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu któreś z nich wstawi na swój profil wspólne zdjęcie, jednak jest to rzadkością. Od rana media spekulują, jakoby Iga i Taco mieli się zaręczyć. Jak donosił tygodnik Na Żywo, para miała zaręczyć się kilka tygodni temu. Do plotek odniosła się Iga Lis. Para planuje zrobić krok w stronę poważniejszego związku i stanąć na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie sami.

OMG! Iga Lis i Taco Hemingway się ZARĘCZYLI?

Iga Lis dementuje zaręczyny z Taco Hemingway’em

Iga i Taco na początku swojego związku ukrywali się przed mediami. Córka Kingi Rusin i jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce gdziekolwiek się nie ruszyli, budzili spore zainteresowanie – zarówno ze strony fanów, jak i mediów. Jednak para zdecydowała się, że pozostaną z boku show-biznesu. Lis nawet wyjechała do Londynu na studia, aby nie być pod ciągłą obserwacją ludzi.

Zarówno Iga, jak i Taco nie mają w zwyczaju komentować pojawiających się w mediach plotek na ich temat. Polskie media od rana podają, że para się zaręczyła a ślub ma być jeszcze przed wakacjami. Fani natychmiast zaczęli gratulować zakochanej parze, ale Iga zabrała na Instagramie głos w tej sprawie. Córka Kingi Rusin zdementowała krążące przez cały dzień plotki, jakoby miała zaręczyć się z raperem i planować ślub. Pod zamieszczonym zdjęciem jednego z plotkarskich kont, Iga skomentowała post, pisząc, że przedstawione informacje są nieprawdziwe.

Iga Lis

Screen z Instagrama, gdzie Iga Lis zdementowała plotki o rzekomych zaręczynach z raperem.

Najwidoczniej to jeszcze nie pora na małżeństwo i ślubne plany. Para cieszy się sobą, ale nie zamierza jak na ten moment podążać w tym kierunku.

Iga po raz pierwszy poinformowała fanów, że jest w związku z raperem 31 grudnia 2018 roku, kiedy zamieściła zdjęcie z Taco na plaży na swoim Instagramie.

Iga Lis i Taco Hemingway na wspólnych zdjęciach:

View this post on Instagram

my, 2019

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

View this post on Instagram

29.07 🎈

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

View this post on Instagram

my, 2018

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

Myśleliście, że Iga i Taco naprawdę się zaręczyli?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Iga Lis odtworzyła na Halloween pamiętny look Britney Spears; Taco przebrał się za Justina Timberlake’a?

Dumna jak paw Kinga Rusin opowiada o studiach córek i zdradza, co myśli o muzyce Taco Hemingwaya

Iga Lis pokazała urocze zdjęcie Taco Hemingway’a. Fani:”Jak na okładkę nowej płyty”

Iga Lis

scena z: Kinga Rusin, Iga Lis, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Iga Lis Taco Hemingway

scena z: Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis, Natalia Szroeder, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Iga Lis

scena z: Iga Lis, SK:, , fot. Podlewski/AKPA