Kinga Rusin (48 l.) jest matką, która bardzo mocno wspiera swoje dzieci. Dziennikarka przede wszystkim marzyła, by jej córki zdobyły wyższe wykształcenie a dopiero później zastanawiały się, jaką ścieżkę kariery obiorą. W najnowszym wywiadzie  zdradziła, jakie ma stosunki z” przyszłym zięciem” a także, opowiedziała o karierze naukowej swoich córek. Po tym co mówiła, widać że ma bardzo bliskie relacje z córkami.

Kinga Rusin pokazała się TOPLESS na Instagramie. Dziennikarka ma pewną prośbę do fanów

Kinga Rusin zdradziła, co myśli o muzyce Taco Hemingwaya

Kinga Rusin należy do osób, które głośno mówią o swoich poglądach. Dziennikarka jest zapaloną aktywistką, na rzecz zwiększenia świadomości na temat ochrony środowiska, zwierząt i ogólnego polepszenia warunków życia. Takie same wartości wpoiła swoim córkom.

Od kiedy media obiegła wiadomość mówiąca, że młodsza córka Kingi – Iga Lis (19 l.) spotyka się z popularnym raperem Taco Hemingway (Filip Szcześniak), dziennikarka często pytana jest o związek córki.

We wrześniu na Stadionie Narodowym odbył się koncert Taco w kolaboracji z Dawidem Podsiadło. Rusin oczywiście pojawiła się na płycie stadionu i szalała wraz z tłumem do hitów „przyszłego zięcia„.

Bawiłam się świetnie. I Dawid, i Filip są jednymi z tych artystów, przy których muzyce się po prostu dobrze bawię – powiedziała Kinga rozmawiając z Wideoportalem

Kinga Rusin o studiach córek (gdzie uczy się Iga i Pola Lis)

Kinga ma dwie córki. Młodsza z nich, Iga Lis studiuje historię oraz stosunki międzynarodowe na prestiżowej uczelni London School of Economics. Dziennikarka nie ukrywała, że Iga ciężko pracowała, by dostać się na wymarzone studia.

Ja się bardzo cieszę, że moja córka jest w Londynie, bo ona o tym bardzo marzyła, więc spełniła swoje marzenia. Bardzo ciężko harowała, żeby zdać egzaminy. Każdy, kto zdaje na zagraniczne uczelnie, te najlepsze na świecie to wie, że to jest taka bzdura, jak ktoś pisze, że wystarczy zapłacić. Nie, nie wystarczy zapłacić, trzeba się jeszcze dostać. I trzeba mieć wybitne osiągnięcia w nauce – opowiadała dumna Rusin o swojej młodszej córce

Starsza z córek, Pola ma 23 lata. Przez rok studiowała dziennikarstwo w Nowym Jorku, jednak zrezygnowała z nauki w Stanach i wróciła do Polski. Zaczęła studiować stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Moje córki będą robiły to co chcą, niezależnie od tego, co ja na ten temat sądzę. Są szalenie rozsądne – mówiła dumna z córek Rusin

Cała wywiad Kingi Rusin możesz znaleźć tutaj!

Kinga Rusin z córką, Polą Lis na Instagramie:

View this post on Instagram

Będziemy dziś, z moją córką Polą @polciaxx o 17:30 protestować pod Sejmem! Rządzący chcą poprzeć obywatelski projekt ustawy uniemożliwiającej jakąkolwiek edukację seksualną i karzącą edukatorów nawet 5 latami więzienia! Zgodnie z nią do więzienia mogłaby trafić @anja_rubik i wszyscy którzy czynnie poparli jej @sexedpl występując w edukacyjnych akcjach, ale także wykwalifikowani edukatorzy z @grupaponton, dzięki którym temat seksu i seksualności przestał być wstydliwym tabu. Jeżeli ta ustawa przejdzie będziemy mieli wysyp tragedii, niechcianych ciąż, nielegalnych aborcji, niezrozumienia, samobójstw, depresji. Tylko mądra edukacja seksualna uchroni przed zagrożeniami, przed pedofilią. Dzieci muszą wiedzieć co to jest zły dotyk, jak się przed nim bronić i kogo informować jeżeli zachowanie osoby dorosłej naruszy ich godność i nietykalność! Dzieci i modzież muszą dowiedzieć się o chorobach przenoszonych drogą płciową i o tym jak się przed nimi zabezpieczać. W końcu muszą wiedzieć jak odróżnić pożądanie od miłości, kiedy można bezpiecznie rozpocząć współżycie, i że seks nie służy wyłącznie prokreacji, ale na pewno nie powinien być narzędziem opresji i nacisku, nie może służyć zaspokajaniu żądzy tylko jednej strony, że musi być na niego obopólna zgoda i obie strony powinny czerpać z niego radość i satysfajcję.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Paris last month x

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

Widać, że dziennikarka pęka z dumy jak mówi o swoich córkach!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kinga Rusin jak Victoria Beckham (ZDJĘCIA)

48-letnia Kinga Rusin SZALEJE na koncercie Taco: śpiewa na żywo piosenki być może przyszłego zięcia

Kinga Rusin wyjątkowo w 9 rocznicę związku pokazała ukochanego. Fani: Wygląda Pani jak nastolatka