18-letnia JoJo Siwa to jedna z największych gwiazd w Stanach Zjednoczonych. Zaczynała jako dziewczynka w znanym reality show „Dance Moms”, by zrobić ogromną karierę w social mediach i telewizji Nickelodeon Teraz JoJo Siwa posiada własne linie ubrań, dodatków do domu, kosmetyków czy obuwia. Nagrywa płyty, poradniki, a jej konto na TikToku obserwuje ponad 36 milionów osób, a na Instagramie ponad 10 milionów.

Kim Kardashian zaprowadziła North West do domu jej idolki – Jojo Siwy (ZDJĘCIA)

JoJo Siwa, która jest wzorem dla amerykańskich dziewczynek i nastolatek, wyznała jakiś czas temu, że jest zakochana w… dziewczynie. Całe szczęście, że internet okazał się dla niej łaskawy i jej coming out był dość łagodny. Oczywiście nie ominęła jej fala hejtu, ale w większości ludzie okazywali jej wsparcie.

„To tak, że chcę to rozgryźć… kim jestem, jaka jestem. Lubię określenie „queer”. Technicznie powiedziałabym, że jestem panseksualna, ponieważ zawsze taka byłam przez całe życie… po prostu mój człowiek jest moim człowiekiem, niezależnie od płci”, wyznała w rozmowie z magazynem People w kwietniu 2021.

Teraz JoJo Siwa będzie gwiazdą 30 edycji (tak, 30!) amerykańskiej wersji programu „Taniec z Gwiazdami”. Nikogo by to nie dziwiło, gdyby nie fakt, że artystka będzie sparowana z inną kobietą. Jeszcze nie wiadomo kto będzie jej drugą taneczną połówką.

„Jestem bardzo podekscytowana tym, że mogę być częścią „Dancing With the Stars” sezonu 30 i tańczyć z dziewczyną” – powiedziała 18-letnia Siwa w klipie promocyjnym. „Myślę, że to takie fajne”.