Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki długo uchodzili wśród fanów za jedno z celebryckich „power couple”. Niestety coraz częściej pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku, które ostatecznie potwierdziły się w październiku 2022 roku, gdy w ramach halloweenowego postu Julia i Nikodem ogłosili swoje rozstanie, jednocześnie informując, że pozostają przyjaciółmi:

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź.
Pozdro z Londynu! #cukierekalbopsikus

Co bardziej zagorzali fani ich relacji wciąż nie do końca wierzyli w rozstanie pary, a główni zainteresowni również zdawali się igrać z plotkami i żartować ze spekulacji na temach ich istniejącego lub nie związku – w Mikołajki w 2022 roku Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki bawili się razem na afterparty z okazji 30-lecia Polsatu, gdzie bynajmniej nie zachowywali się jak przyjaciele.

Jednocześnie jakiś czas później gruchnęła wieść, jakoby Julka spotykała się z piłkarzem Tymoteuszem Puchaczem, z którym miała zostać przyłapana przez paparazzi, a ich spotkanie zostało opisane na łamach „Super Expressu”:

Tymoteusz nie odstępował jej na krok. Wychodził z nią na papierosa, świetnie się razem bawili, tańczyli przed lokalem. W pewnym momencie bardzo się do siebie zbliżyli.

Julia Wieniawa spotyka się z piłkarzem Tymoteuszem Puchaczem! Czy to nowa miłość?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów są razem? Przyłapano ich na namiętnych pocałunkach

Teraz Julia Wieniawa po zakończeniu spektaklu „Gra” w Garnizonie Sztuki, wzięła udział w bankiecie, na którym bawiła się w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Początkowo aktorzy padli sobie w ramiona i obdarzyli się kilkoma namiętnymi pocałunkami, a następnie trzymając się za ręce wyszli z teatru i udali się na podbój miasta. Na Placu Zbawiciela Julia wpadła na swoich znajomych, z którymi zaliczyła krótką sprzeczkę, by następnie razem z Rozbickim udać się na papierosa.

Gdy emocje po kłótni już opadły, Wieniawa i Rozbicki zrezygnowali z towarzystwa znajomych i wyruszyli na spacer, w trakcie którego nie brakowało wymiany czułości. Ostatecznie Julia i Nikodem wsiedli do taksówki i pojechali do apartamentu Julki na warszawskim Żoliborzu.

Myślicie, że znów są razem czy nigdy tak naprawdę się nie rozstali?

Julia Wieniawa o swojej karierze i wizerunku w social mediach: „W internecie zamieszczam PRZESIANE informacje na swój temat”

pasekkozak

Julia Wieniawa w nietypowych butach na premierze spektaklu „Gra”. Towarzyszyli jej rodzice!

scena z: Nikodem Rozbicki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Nikodem Rozbicki, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA