Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki długo uchodzili wśród fanów za jedno z celebryckich „power couple”. Niestety od jakiegoś czasu coraz częściej pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku. Ostatecznie spekulacje się potwierdziły i w ramach halloweenowego postu Julia i Nikodem ogłosili swoje rozstanie, jednocześnie informując, że pozostają przyjaciółmi. Jakiś czas później pojawili się jednak razem na gali Polsatu, a po sieci zaczęły krążyć zdjęci z afterparty, na których gwiazda świetnie bawiła się w towarzystwie ex(?)partnera.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są razem? Zażartowali z fanów i mediów?

Julia Wieniawa spotyka się z piłkarzem Tymoteuszem Puchaczem?

Choć wciąż nie wiadomo jak na dobrą sprawę wygląda status związku Wieniawy i Rozbickiego, a fani nadal podejrzewają, że para wcale się nie rozstała, całkiem niedawno Julia została zauważona przez paparazzi w towarzystwie piłkarza Tymoteusza Puchacza. Piłkarz kilka lat temu przyznał otwarcie, że aktorka bardzo mu się podoba i w programie „Hejt Park” wyznał, że jest jej wielkim fanem oraz ma nadzieję kiedyś usłyszeć „co u niej słychać”, co można interpretować jako sugestię spotkania na żywo:

Jestem wielkim fanem, śledzę ją w mediach, muzycznie, aktorsko. Także z tego miejsca pozdrawiam Julię Wieniawę. Też chciałbym wiedzieć, co u niej słychać, może się kiedyś dowiem, żywię taką szczerą nadzieję.

Teraz na zrobionych przez paparazzi zdjęciach, Julia Wieniawa na wspólnej imprezie rozkoszowała się papierosem i towarzystwem Puchacza, a później została przez niego serdecznie uściskana. Świadek tego zdarzenia opisał ich spotkanie na łamach Super Expressu:

Tymoteusz nie odstępował jej na krok. Wychodził z nią na papierosa, świetnie się razem bawili, tańczyli przed lokalem. W pewnym momencie bardzo się do siebie zbliżyli.

Wieniawa szybko została skonfrontowana z tematem i zapytana przez reporterów Pudelka co sądzi o nowych doniesieniach na swój temat. Celebrytka zdementowała jednak jakoby spotykała się z piłkarzem, a dopatrywanie się czegoś więcej w ich relacji nazwała „szukaniem sensacji na siłę”.

Julia Wieniawa ubolewa nad wypoczynkiem w Polsce. Popularność nie pozwala jej się zrelaksować!

pasekkozak