Program Kuby Wojewódzkiego od 20 lat cieszy się ogromną popularnością. Zresztą nie tylko widzów, którzy chętnie zasiadają przed ekranami. Na kanapy do studia showmana próbują się bowiem dostać mniejsze i większe gwiazdy z naszego polskiego show biznesu. Dlaczego? W wielu przypadkach spotkanie z 58-latkiem staje się trampoliną do większej rozpoznawalności. Istnieje jednak wąskie grono znanych i lubianych, którzy nie pojawili się jeszcze na sofie Wojewódzkiego. A przykładem może być tutaj Julia Wieniawa.

„To była krótka pomyłka” – Julia Wieniawa podsumowuje związek z Baronem

Julia Wieniawa – dlaczego nie była w programie Kuby Wojewódzkiego?

Dlaczego 22-latka nie pojawiła się jeszcze w programie Kuby? Jak się okazuje, przyczyna nie leży w braku zaproszenia. It-girl otrzymała je bowiem kilkakrotnie, jednak za każdym razem czuła, że nie jest to dobry pomysł. Poza tym bała się trochę, że showman nie potraktuje jej serio, co zresztą ma w zwyczaju.

Trochę się bałam Kuby bo, mimo że znam swoją wartość, to kurde bałam się, że potraktuję mnie jak influencerki albo dziewczynę chłopaków – mówiła Wieniawa w rozmowie z Żurnalistą i dodała: Bałam się strasznie, że mnie zagnie i zrobi ze mnie kretynkę, mimo że nią nie jestem. Stwierdziłam, że nie potrzebuje go do popularności, a co innego daje ten program?

Jak twierdzi Julka przyszedł jednak moment, w którym poczuła, że mogłaby się poważnie zastanowić nad propozycją uczestnictwa w show. Poprosiła jednak, by najpierw wysłano jej przykładowe pytania. Oczywiście były one „w stylu Kuby”, czyli bardzo bezpośrednie. Kiedy gwiazda przeczytała je, zrezygnowała z pomysłu pojawienia się w programie.

Internauci ZACHWYCENI Julią Wieniawą na nowym zdjęciu: „Jak Hailey Bieber”

Dostałam od niego maila z pytaniami: Czy podglądasz aktorów na planie, czy to oni podglądają ciebie? Miałam takie k***a, czy ja jestem tylko obiektem seksualnym w twoim wywiadzie, czy o co tu chodzi? – opowiadała aktorka.

Myślicie, że słusznie zrobiła?