Julia Wieniawa tydzień temu wprowadziła się do nowego mieszkania. Relacje z remontu mogliśmy obserwować na jej Instagramie. Teraz powoli pokazuje wykończone wnętrza. Ostatnio mieliśmy przyjemność zobaczyć jej salon z widokiem na kuchnię.

Julia Wieniawa pokazała nowe mieszkanie

Julia Wieniawa pokazała sypialnię. Królewskie łóżko i klimat jak u Kim Kardashian

Dzisiaj pokazała więcej swojego apartamentu na instastory. Pochwaliła się wykończoną łazienką w różu i złocie. Widzimy dużą kabinę prysznicową, okrągłe lustro i meble polskiej marki.

Moi drodzy wreszcie mogę się pochwalić moją piękną dopieszczoną łazienką. Różową, bo jakże inaczej w moim przypadku. Zawsze chciałam mieć taką w domu. Lustro już wisi – jest zrobione na zamówienie przez Otif. Polska marka ze ściankami, lustrami i drzwiami. A ten piękny mebel zrobił dla mnie Ernest Rust – mówi Wieniawa.

Tłumaczy fanom, że pokazuje swoje mieszkanie bardzo zdawkowo, bo nie chce zanudzić obserwatorów, ale wie, że wielu fanów chce zobaczyć, jak urządziła sobie nowe lokum.

Dostaje od Was takie wiadomości, więc spokojnie, co jakiś czas będę Wam wrzucać. Nie wszystkie rzeczy są jeszcze gotowe, ale już wiele jest zrobione i mega się cieszę – wyznaje gwiazda.

Julia Wieniawa pochwaliła się salonem w BALIJSKIM klimacie. Tak mieszka aktorka

Pokazała jeszcze przepięknie wykończoną kuchnię. Wszystko jest perfekcyjnie dopracowane.

Tak wygląda kuchnia. Na razie prowizorycznie stoją krzesła z mojego poprzedniego mieszkania, ale będą tutaj hokery. A kuchnia jest już zrobiona. Kuchnie wykonał dla mnie Ernest Rust – mówi Julka.

Julia Wieniawa relacjonuje remont nowego lokum. Pokazała kuchnię. „Będzie piękna”

Przypominamy, że Maffashion również urządza dom pod Warszawą meblami Ernesta Rusta. Jak się można domyślić, firma celuje właśnie w taką reklamę.