Julia Wieniawa to jedna z największych gwiazd w Polsce. Ma bardzo dużo obowiązków i pracy, cały czas ma jakieś projekty do zrealizowania. Natomiast jak można zauważy na jej Instagramie, dba o swoje zdrowie i sprawność fizyczną. Od lat ćwiczy pod okiem trenera personalnego, a do tego uprawia jogę.

Julia Wieniawa o witaminach i suplementach

Julia Wieniawa dopieszcza mieszkanie: „W moich domowych tropikach”

Julia Wieniawa powiedziała dzisiaj swoim fanom, że nie czuje się najlepiej i bardzo na nią działa zła pogoda za oknem. Nazwała siebie „meteopatką”. Internauci zaczęli jej pisać, że powinna zażywać witaminę D.

Gwiazda odpowiada, że oczywiście bierze witaminę D2000 i wiele innych suplementów.

Widzę, że dużo osób pisze mi, co tam zażywam, to mogę Wam poopowiadać coś. Z podstawowych rzeczy, które ja zażywam, to jest Wit. D3, K2, Omega3, olej z czarnuszki, maślan sodu wieczorem, bo to jest też dobre na jelita – mówi Julia.

Julia Wieniawa zaszalała z manicure. „Zebra czy krowa?”

Zdradza też fanom trzy triki, które ułatwiają jej życie. Pierwszy to melatonina – zażywa, kiedy nie może zasnąć albo ma jet lag. Drugim trikiem są kapsułki No yoyo, które sprawiają, że ma mniejsze łaknienie na cukier i przyśpiesza trawienie. L-Theanina na stres – zażywała często podczas programu „Taniec z Gwiazdami”.

Julia Wieniawa opowiedziała o swojej DIECIE: „Wstawałam z płaskim brzuchem codziennie”