Julia Wieniawa (22 l.) postanowiła zdradzić swoje sposoby na szczupłą sylwetkę. Aktorka zauważalnie zeszczuplała i podzieliła się z fanami, jak teraz wygląda jej dieta. Jak odżywia się celebrytka?

Julia Wieniawa w PRZEŚWITUJĄCYM body: „Jesteś tak hot, że powodujesz globalne ocieplenie”

Dieta Julii Wieniawy

Julia Wieniawa jakiś czas temu przyznała, że będzie więcej pokazywać fanom urywek z życia prywatnego. Aktorka jak zapowiedziała, tak robi. Celebrytka poruszyła temat odżywiania się. Julka choruje na hashimoto, dlatego dieta i zdrowe nawyki są dla niej bardzo ważne.

Wieniawa pokazała zdjęcie z czasów, kiedy była najgrubsza. „Machałam do niego kanapką”

Aktorka nagrała na Insta Story pogadankę do fanów. Julka przyznała, że była na spotkaniu z dietetyczką, która zajmuje się głównie układem pokarmowym i jelitami i bardzo holistyczne podchodzi do kwestii ciała. Celebrytka dodała, że jest freakiem zdrowotnym i nie zapomina o codziennej suplementacji.

Opowiedziała, jak teraz wygląda jej dieta.

To nie jest tak, że trzymam teraz taką restrykcyjną dietę. Ja teraz zaczęłam słuchać bardzo swojego ciała. Jem trzy razy dziennie. A potem mam 13/16 godzin przerwy w jedzeniu, aż do śniadania – powiedziała celebrytka.

Julia Wieniawa mówi o tym, jak się odżywia.

Julia Wieniawa mówi o tym, jak się odżywia. Fot.Instagram/juliawieniawa.

Aktorka wypróbowała głodówkę przerywaną i dodała, że jest to bardzo zdrowe dla organizmu. Podkreśliła, że nie jest dietetykiem, ale ta forma odżywiania sprawdziła się u niej. Julka codziennie wstawała z płaskim brzuchem i z dobrym samopoczuciem. Może jeść również gluten.

Przez 8 godzin jadłam, np. do godziny 18/19, potem szłam spać. Ten głód, który tam troszkę dawał we znaki ja po prostu przesypiałam. Rano wstawałam i około godziny 9/10 śniadanie. Moje mmc miało czas żeby wyczyścić jelita, żeby się zregenerować – dodała Julka.

Celebrytka przyznała również, że odkąd nie stresuje się dietą czy wyglądem to schudła i wygląda lepiej. Nie je fast foodów, ale ma słabość do pizzy. Dodatkowo stara się ćwiczyć trzy razy w tygodniu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa pokazuje kolejne wnętrza mieszkania. Kuchnia jest obłędna

Ile zarabia Julia Wieniawa? Tabloid obliczył, o ile mogło wzbogacić się jej konto w czasie pandemii

Julia Wieniawa przygotowała dla Nikodema Rozbickiego romantyczną kolację: „Żonka w żywiole”

Sonda

poll-violet

Którą z nich wybieracie?

1

Blanka Lipińska

2

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w kobiecej kreacji na ściance.

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA.

Opalona Julia Wieniawa na czerwonym dywanie.

Julia Wieniawa, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.

Julia Wieniawa pokazała umięśniony brzuch.

Julia Wieniawa, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.