Choć Antek Królikowski (31 l.) już w przeszłości spotykał się z kobietami związanymi z show-biznesem (np. Kasią Sawczuk, Joanną Jarmołowicz czy Laurą Breszką), to dopiero od momentu, kiedy związał się z Julią Wieniawą (21 l.), zaczęło być głośno o jego życiu miłosnym.

Joanna Opozda pokazała zdjęcia z NASTOLETNICH czasów. Chwilę później rozpoczęła się jej kariera

Julia Wieniawa wbija szpilę Joannie Opozdzie!

Wieniawa i Królikowski nie są ze sobą od kilku lat. Ona i on byli już w nowych związkach, a ich nowi partnerzy budzą zawsze wiele emocji. Zwłaszcza partnerki Antka, które są kreowane na rywalki Wieniawy. Obecnie aktor związany jest z Joanną Opozdą (32 l.). Ponoć aktorka jest na tyle zaborcza, że kazała Antkowi usunąć zdjęcia z byłymi dziewczynami, a na tapecie telefonu ustawić zdjęcie nowej partnerki.

Czyżby faktycznie była zazdrosna? A może to Wieniawa żałuje rozstania i dlatego wbija szpile obecnej partnerce Antka? Celebrytka dodała zdjęcie w fioletowej sukience, w której pojawiła się na nagraniach do jednego z odcinków „Top Model” i dodała opis najprawdopodobniej nawiązujący do ostatniej kreacji Joanny. Opozda na premierze „Doliny Bogów” miała bardzo podobną sukienkę, jednak w innym kolorze. Myślicie, że Joanna Opozda celowo założyła taką sukienkę? A może nie śledzi poczynań ani stylizacji byłej Antka?

Hehe, fajnie być inspiracją modową dla innych aktorek – napisała Wieniawa.

Julia Wieniawa w ODWAŻNEJ sukience na weselu. Odpowiednia kreacja?

Joanna Opozda odpowiada Julii Wieniawie

Na reakcję ze strony Joanny Opozdy nie trzeba było długo czekać. Na InstaStories napisała ironicznie, że też cieszy się, że może być inspiracją dla młodszej koleżanki.

Fajnie jest inspirować młodzież, w szczególności w pozytywny sposób, np. do NAUKI, do zdobycia wykształcenia wyższego, tak żeby później mogli faktycznie nazywać się aktorami. A zazdrość to zły doradca. Miłego dnia – napisała Joanna.

Bawi Was zaczepka ze strony Wieniawy? A może to infantylne zachowanie?

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Opozda pokazała się bez grama makijażu – WOW, ale zmiana

Siostra Julki Wieniawy dołączyła do OBSADY popularnego serialu. Zastąpiła jedną z aktorek

Julia Wieniawa wbija szpilę Joannie Opozdzie!

Julia Wieniawa/fot. Instagram/juliawieniawa

Joanna Opozda odpowiada Julii Wieniawie

Joanna Opozda/fot. Instagram/asiaopozda

Joanna Opozda odpowiada Julii Wieniawie

Joanna Opozda/fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Która z nich lepiej się zaprezentowała?

1
Joanna Opozda odpowiada Julii Wieniawie

Zdecydowanie Joanna!

2
Julia Wieniawa zaczepia Joannę Opozdę

Julka lepiej