Joanna Opozda (32 l.) ostatnimi czasy nie schodzi ze świeczka. Okazało się, że aktorka spotyka się z Antkiem Królikowskim – który niedawno rozstał się ze swoją dziewczyną Kasią. Królikowski jako singiel nie próżnował i połączyła go nić porozumienia z Joasią Opozdą. Para ma nawet za sobą jeden skandal rozdmuchany przed media – wspólnie wybrali się do restauracji, gdzie kelnerka przez przypadek wylała na nich drinki.

Asia, która zazwyczaj prezentuje perfekcyjny wizerunek na Instagramie postanowiła pokazać się w naturalnej wersji – bez upiększających filtrów i makijażu. Tak wygląda lepiej?

Antek Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie ze swoją dziewczyną, Joanną Opozdą

Joanna Opozda w naturalnej wersji – bez makijażu

Joanna Opozda i Antek Królikowski są nową, gorącą parą w show-biznesie. Znają się od lat, jednak dopiero teraz się do siebie zbliżyli. Co ciekawe – Asia była w związku z Baronem, Antek z Julką, a Julka z Baronem. Teraz los połączył Opozdę i Królikowskiego. Wydaje się to zakręcone, jak w telenoweli.

Antek Królikowski ma NOWĄ partnerkę? Ponoć spotyka się z Joanną Opozdą

Joanna na Instagramie publikuje seksowne zdjęcia, na których widać jej atuty. Aktorka może pochwalić się rewelacyjną sylwetką i słowiańskim typem urody. Zazwyczaj można zobaczyć Asię w pełnym makijażu i w zrobionych włosach.

Joanna Opozda w bikini chwali się opalenizną. Fani są pod wrażeniem jej figury

Teraz dla odmiany postanowiła pokazać się w naturalnej wersji. Dodała na InstaStory wideo, na którym widać – jak wygląda bez makijażu. Asia jest szczęśliwą posiadaczką jednolitej cery – nie widać, żeby miała problemy z trądzikiem.

Joanna Opozda pokazała się bez makijażu.

Joanna Opozda pokazała się bez makijażu. Screen/InstaStory:asiaopozda.

Asia od kiedy wyszło na jaw, że związała się z Antkiem Królikowskim już pokazała wspólną fotkę z ukochanym i psem na Instagramie. Opozda nie jest jedną z tych osób, które za wszelką cenę chcą podtrzymać idealny wizerunek w mediach. Nie ma problemu, by pokazać się nieumalowaną.

Aktorka nawet bez makijażu może poszczycić się niebanalną urodą – swego czasu docenił ją również włoski Vogue, który opublikował jej zdjęcia na łamach magazynu.

Joanna Opozda bez makijażu i umalowana.

Joanna Opozda bez makijażu i umalowana. Fot.Instagram/asiaopozda.

W jakim wydaniu wygląda lepiej? Bez makijażu, czy umalowana?

Piszcie w komentarzach Wasze zdanie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Opozda imprezuje ze swoim nowym chłopakiem Antkiem Królikowskim i Mariną

TYLKO U NAS: Joanna Opozda komentuje awanturę w restauracji. „Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać”

Polska Brigitte Bardot – kim jest Joanna Opozda, którą serwisy plotkarskie łączą z Antkiem Królikowskim?

Joanna Opozda wystąpiła w teatrze.

Joanna Opozda/fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Joanna Opozda w różowym garniturze pozuje na ściance.

Joanna Opozda/fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Joanna Opozda na imprezie branżowej.

Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA.