Julia Wieniawa (21 l.) opublikowała na Instagramie najnowszą fotkę, na której zapozowała w lokalu wyborczym przy urnie. Aktorka tego dnia pokazała się w stylizacji, która nie do końca przypadła do gustu obserwatorom. Wieniawa zdradziła, że miała na sobie płaszcz, który należy do Macieja Musiałowskiego. Od jakiegoś czasu plotkuje się, że aktorka się z nim spotyka. Co ich łączy?

Julia Wieniawa w tej stylówce wygląda jak hippiska. Założyła dzwony i torebkę Chanel

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski są parą?

Julia Wieniawa bawi się modą i lubi eksperymentować ze stylem. Na wczorajszych wyborach pojawiła się w lokalu wyborczym w jasnej stylizacji. Julka spełniła swój obywatelski obowiązek i pochwaliła się fotką obok urny. Aktorka założyła za duży płaszcz, który jak się okazało należy do Macieja Musiałowskiego – Julka jest teraz singielką i po związku z Królikowskim i krótkiej relacji z Baronem zaczęła widywać się z Musiałowskim.

Julia Wieniawa wyszła z imprezy w objęciach z Maciejem Musiałowskim (ZDJĘCIA)

Aktorka powiedziała w jednym z wywiadów – że Maciej jest jej dobrym kolegą. Jednak nie do końca przekonała tym swoich fanów.

Ja już. A Wy? – napisała aktorka. 

Julka założyła jasny zestaw, na który składał się beżowy trencz, biały crop top, szerokie dżinsy, które Wieniawa podwinęła na dole i beżowe szpilki, które są wielkim hitem mody. Buty mają swoich zwolenników i przeciwników. Julka jest nimi zachwycona, za to jej obserwatorzy nie do końca.

Ale masz kaftan bezpieczeństwa na sobie.

Za duży płaszcz mojego przyjaciela @musialowskimaciej – opowiedziała Julka, przy okazji podkreślając, że ją i Musiałowskiego łączy jedynie przyjaźń.

Nie chcę oceniać, ale muszę to napisać. Te buty są s t r a s z n e. Serio.

Fota musiała być, zainteresowanie tym co dzieje się w kraju podobno teraz jest modne.

Te laczki wygrały wszystko – czytamy.

A Wam, podoba się stylizacja Wieniawy?

Myślicie, że Julka i Maciej są parą i tylko to ukrywają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa w ciut awangardowej fryzurze, a fani pytają czy nie myje włosów

Julia Wieniawa spotyka się z Maciejem Musiałem? Tabloid donosi, że byli razem w jej mieszkaniu

Julia Wieniawa pochwaliła się modnym manicure – to hit tej wiosny