Justin Bieber (25 l.) ma na swoim ciele wiele tatuaży. Wokalista już dawno zerwał z wizerunkiem słodkiego chłopaka, którym był na początku kariery. Teraz Justin dumnie prezentuje wytatuowane ciało i wygląda na to, że dopiero się rozkręca. Jak to mówią, zrobisz jeden tatuaż, będziesz chciał kolejny.

Choinka Justina Biebera i Hailey Bieber doszczętnie zniszczona. Modelka pokazała winowajcę!

Nowy tatuaż Justina Biebera

Justin Bieber pokazał zupełnie nowy tatuaż, a fanom najwyraźniej bardzo się spodobał! Tatuaż znajduje się na szyi Justina i przedstawia wizerunek szybującej jaskółki. Jest dodatkiem do kolekcji tatuaży, które 25-latek ma już na rękach i tułowiu. Jaskółka jest symbolem odrodzenia i odnowy, sukcesu, wolności, nadziei, szczęścia oraz młodości. …Zwiastuje dobrą nadzieję, przynosi boską energię, a zabiera złe samopoczucie i niestabilne życie. Obok wizerunku ptaka na szyi wokalisty znajduje się również napis „forever„, skrzydło a także klucz wiolinowy za uchem.

Fani uwielbiają widzieć Justina, kiedy  celebryta jest szczęśliwy i rozpoczyna nowy, ekscytujący rozdział w swoim życiu. Piosenkarz jest wyraźnie podekscytowany, że może być ze swoją żoną – Hailey Bieber. Zapewne stąd jego najnowszy tatuaż, który może symbolizować następny etap zarówno w życiu prywatnym, jak i w karierze. Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej z ich ulubionym wokalistą. 

Justin Bieber wytatuował jaskółkę na szyi:

View this post on Instagram

Forever thanks @_dr_woo_

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Timberlake Hailey Bieber

Fot.Forum/Backgrid USA

Ładnie się prezentuje?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hailey Bieber udzieliła wywiadu dla paryskiego Vogue’a. Poznaliśmy tajemnicę jej dobrego stylu (WIDEO)

Zaspany Justin Bieber czeka, aż jego żona skończy sesję zdjęciową (ZDJĘCIA)

OMG! Justin Bieber prawie ZNISZCZYŁ kreację ślubną Hailey. Ten widok AŻ BOLI