Justin Bieber po raz pierwszy otworzył się na temat choroby swojej żony. Podczas ostatniego koncertu piosenkarz wyznał, jak straszna jest dla niego ta sytuacja.

Hailey Bieber miała zakrzep krwi w mózgu. Wylądowała w szpitalu!

Justin Bieber opowiada o stanie zdrowia Hailey Bieber

Hailey Baldwin poślubiła Justina Biebera w 2019 roku. Choć złośliwi twierdzili, że to małżeństwo nie przetrwa nawet roku, to para postanowiła zawalczyć o swój związek. Kilkakrotnie w wywiadach mówili o tym, jak „docierali” do siebie i jak wielki wysiłek w to wkładają.

Z pewnością może się wydawać, że takie gwiazdy jak onim opływający w luksusach z milionami na koncie nie mają większych problemów. Okazuje się jednak, że problemy ze zdrowiem dotyczą wszystkich, nawet hollywoodzkich gwiazd.

Wystrojona Hailey Bieber na gali „Elle”

Kilka dni temu Hailey Bieber trafiła do szpitala. wszyscy myśleli, że to związane z koronawirusem, a okazało się jednak, że cierpi na zakrzepicę żył mózgowych. Mąż Hailey bardzo przeżywał jej stan zdrowia. Do tego stopnia, że postanowił podzielić się tym na jednym ze swoich ostatnich koncertów.

To szalone, jak życie losowo strzela ci kulkami w łeb. Oczywiście większość z was pewnie wie o mojej żonie. Wszystko już w porządku, jest bardzo silna, ale to było naprawdę straszne. Wiem na pewno, że Bóg ma ją w swoich rękach i to jest dobra rzecz – wyznał.

Los Angeles, CA -o, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Bel Air, CA – *EXCLUSIVE* -: no, Credit line: Max Lopes- Vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber z żoną na Met Gali fot. Reuters / Forum