Justin Bieber wydał kolejny dokument na YouTube  – Justin Bieber: Next Chapter. Wokalista opowiedział o małżeństwie, ślubie, kwarantannie.

Justin Bieber o małżeństwie z Hailey Bieber

Justin Bieber z żoną RAPUJE o Selenie Gomez. I pokazuje swój dom z Hailey Baldwin

Justin Bieber i Hailey Bieber przed kamerami rozmawiali u siebie w domu z pastorem i dobrym przyjacielem, który udzielił im ślubu. Piosenkarz przyznał, że chce być jak on, który ceni swoją rodzinę. Tłumaczy, że dla niego małżeństwo jest jak podróż, nie jest idealnie, ale pracują nad tym i chcą dla siebie jak najlepiej.

Krzyczymy na siebie, mówimy coś niewłaściwego, czasem się krzywdzimy – przyznaje Bieber.

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber. Fot. YouTube screen

Justin Bieber i Hailey Bieber u siebie w domu

Justin Bieber i Hailey Bieber. Fot. YouTube screen

Justin Bieber. Fot. YouTube screen

Hailey Baldwin i Justin Bieber świętują rocznicę ślubu. WZRUSZAJĄCE wpisy

Ostatnio wydał utwór „Lonel”, który odbił się szerokim echem, bo śpiewa, że jako mały chłopak mimo ogromnej sławy czuł się samotny:

Wszyscy, którzy byli obecni, gdy miałem 15 lat i próbowali to razem ze mną rozgryźć, wciąż są w moim życiu. Miałem wokół siebie masę ludzi, miliony na widowni, a i tak byłem samotny. Czułem się niezrozumiany i zraniony (…) Spotkałem wiele podłych ludzi. Przypadkowi ludzie mówili mi, że jestem do bani, wyglądam jak dziewczyna – mówi Bieber.

Justin Bieber, Scooter Braun, Ryan Good i Alison Kaye.

Justin Bieber, Scooter Braun, Ryan Good i Alison Kaye. Fot. YouTube screen

Udawał, że to go nie obchodzi, ale tak naprawdę te słowa go dotykały, a to wpłynęło na jego zachowanie i traktowanie innych.

Wpadłem w błędny krąg ranienia ludzi – przyznał.

Justin przez wiele lat męczył się z myślami samobójczymi, które nie dawały mu spokoju:

Bywały momenty, że miewałem myśli samobójcze, zastanawiałem się, czy ten ból kiedykolwiek przeminie. Był nieustępliwy. Po prostu cierpiałem. Wolałbym wtedy tego nie czuć. Naprawdę wierze, że Bóg czuwa na tym, by wszystko się ułożyło. Czasem ciężko to dostrzec, gdy wszystko się sypie. To pozwala mi mieć tę przytłaczającą pewność siebie – stwierdził.

Justin Bieber z żoną Hailey na okładce Vogue. PIKANTNE zdjęcia małżeństwa obiegły świat

Bieber mówi to w obecności Scootera Brauna, który go odkrył i jest nadal jego managerem oraz Alison Kaye, która także od pierwszej trasy koncertowej z nim współpracuje. Braun przyznał się przed kamerą, że popełnił błąd:

Gdybym mógł zacząć od nowa, od razu wysłałbym cię na terapię, żebyś mógł porozmawiać z kimś z zewnątrz, wygadać się. Miałem 25 lat. Oglądając to myślałem „Tylu tragedii można było uniknąć”, ale potem pomyślałem „przetrwał” – mówi Scooter.

Z kolei Alison Kaye przyznała, że wiele rzeczy Justinowi nie wyjaśnili, bo po prostu nie przyszło im to do głowy.

Alison Kaye. Fot. YouTube

Justin Bieber. Fot. YouTube screen

Justin Bieber i Hailey Bieber. Fot. YouTube screen