Justin Bieber w ubiegłym tygodniu został oskarżony o molestowanie seksualne przez dwie kobiety. Na Twitterze jedna z nich napisała, że do zdarzenia miało dojść 9 marca 2014 r. w hotelu Four Seasons w Austin w Texasie. Z kolei druga użytkowniczka Twittera uważa, że doszło do tego w nowojorskim hotelu w 2015 r.

Justin Bieber oskarżony o molestowanie

Justin Bieber z żoną na wakacjach. Hailey w BIKINI wygląda obłędnie (ZDJĘCIA)

Justin Bieber nie zamierza siedzieć cicho. Pozwał dwie użytkowniczki Twittera, które oskarżyły go o molestowanie. Domaga się od dwóch kobiet 10 milionów dolarów odszkodowania za pomówienia.

 Zwykle nie odnoszę się do tego typu przypadkowych oskarżeń, bo muszę się mierzyć z nimi regularnie przez całą moją karierę, ale po rozmowie z żoną i zespołem postanowiłem wypowiedzieć się na ten temat. Plotki to jedno, ale wykorzystywanie seksualne jest czymś, czego nie będę lekceważył. Chciałem od razu odnieść się do sytuacji, ale zdecydowałem że najpierw zbiorę odpowiednie fakty – pisze Bieber.

Zapewnia, że nie był obecny w hotelu Four Seasons w Austin 9 marca 2014 roku, mimo że tym czasie rzeczywiście pojawił się na scenie w Austin i zaśpiewał kilka piosenek.

Jednak ta osoba nie wie, że byłem tam z moją ówczesną dziewczyną Seleną Gomez. […] Razem z Seleną i naszymi przyjaciółmi mieszkaliśmy 9 marca w airbnb, a 10 w hotelu Westin, ponieważ nasza rezerwacja hotelu w LA Quinta została odwołana – przekonuje wokalista. 

Justin Bieber pokazał wytatuowaną klatę na Tik Toku. Jak on się rusza – piszą fanki

Justin Bieber domaga się od dwóch kobiet 10 milionów dolarów odszkodowania za pomówienia.

 

Justin Bieber żałuje SEKSU z Hailey Bieber: „Seks może czasem wprowadzić sporo zamieszania”

View this post on Instagram

Our fav @billieeilish

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on