Justyna Steczkowska, zanim poznała swojego męża — Macieja Myszkowskiego, w młodości była w związku z Pawłem Fortuną. Wokalistka poznała mężczyznę w liceum, gdy ten miał 17 lat i szukał wokalistki do zespołu Revolutio cordis. Okazuje się, że ich związek był barwny i pełen emocji. Niedawno piosenkarka gościła w podkaście Żurnalisty, w którym to opowiedziała o miłosnej relacji z Pawłem Fortuną.

Poranek z „Halo Tu Polsat”! W soczystej czerwieni Justyna Steczkowska, ROZTAŃCZONE jury „TzG” (FOTO)

Justyna Steczkowska wspomina relację z Pawłem Fortuną. To był jej pierwszy poważny związek

Piosenkarka w rozmowie z Żurnalistą opowiedziała historię miłości pierwszego związku. Okazuje się, że wokalistka poznała ukochanego jeszcze w liceum, gdy ten miał 17 lat, a ona była od niego o dwa lata młodsza. Od razu poczuli do siebie miętę i grali razem w zespole.

On grał w zespole. Ja zostałam później wokalistką tego zespołu. Wcześniej była taka dziewczyna, która bardziej pisała teksty. Śpiewanie nie było jej domeną, a ja byłam muzykiem i grałam na skrzypcach. Wtedy zaczęliśmy wspólnie grać w zespole Revolutio cordis i tam zaczęły się moje pierwsze sznyty. Potem poszłam trochę dalej. Grałam z Wańką Wstańką z Osiem Cztery. To były ważne zespoły na scenie alternatywy rzeszowskiej w tamtym czasie i tyle — powiedziała Justyna Steczkowska.

Justyna Steczkowska SZCZERZE o stawkach sylwestrowych. Postawiła sprawę jasno!

Następnie diva dodała, że ich relacja miłosna była bardzo burzliwa. Nie brakowało w niej wzlotów u upadków oraz wielkich emocji. Było to związane z ich młodzieńczym okresem.

Byliśmy po prostu parą. Taką zjawiskową i emocjonalnie mocną. To był taki trochę rollercoaster. Uczyliśmy się życia i siebie nawzajem. Mieliśmy przecież po kilkanaście lat. To było ciekawe spotkanie z drugim człowiekiem. To, że to nie przetrwało, to było raczej rzeczą oczywistą. Jak patrzę na to dzisiaj z perspektywy czasu. Wtedy, to wiadomo, zakochujemy się i myślimy, że do końca życia będziemy żyć długo i szczęśliwie. Rzadko się tak zdarza, ale są takie sytuacje. No i tyle — podsumowała Justyna Steczkowska.

Plejada gwiazd w „Halo, tu Polsat”. Steczkowskie jak divy! Był też PRZYSTOJNY syn Jakimowicza

Justyna Steczkowska, fot. Żurnalista.

Justyna Steczkowska, fot. Żurnalista.

Justyna Steczkowska, fot. Żurnalista.

Justyna Steczkowska, fot. Żurnalista.

pasekkozak