22 czerwca na Instagramie „Dzień Dobry TVN” pojawił się niespodziewany komunikat o zmianach w programie. Okazuje się, że stacja wzięła przykład z Edwarda Miszczaka i zdecydowała się na czystki w kadrze prowadzących. W „Dzień dobry TVN” nie zobaczymy aż pięcioro dotychczasowych prowadzących: Małgorzaty Rozenek-Majdan, Agnieszki Woźniak-Starak, Małgorzaty Ohme, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika.

Znamy nazwiska nowych prowadzących „Dzień Dobry TVN”!

Małgorzata Ohme przejdzie do Polsatu?

Natomiast stacja TVN od razu zaznaczyła, że dwie pierwsze gwiazdy dostaną swoje własne, nowe programy, czyli Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszki Woźniak-Starak. W nieco gorszej sytuacji jest Małgorzata Ohme i Anna Kalczyńska. Okazuje się, że ta pierwsza już wzięła sprawy w swoje ręce.

Według Pudelka Małgorzata Ohme była już na rozmowie u konkurencyjnej stacji, czyli w Polsacie:

To prawda, Ohme była na Ostrobramskiej (w siedzibie Polsatu – przyp. red.). Miała tu już spotkanie z kierownictwem kanałów tematycznych i podobno przedstawiła kilka pomysłów na nowe programy, skierowane oczywiście głównie do kobiet – taką informację podobno przekazał Pudelkowi jeden z pracowników Polsatu.

Małgorzata Ohme pokazała SIOSTRĘ! Fani nie mogą się zdecydować czy są do siebie podobne czy NIE

Z kolei w rozmowie z serwisem O2 Małgorzata Ohem przyznała, że czuje żal po zwolnieniu z Dzień Dobry TVN:

Jest mi smutno […] To jest praca, którą lubiłam i wierzyłam, że jestem w tym dobra, że robię to najlepiej, jak potrafię. W jakimś sensie czuję żal za tym, co utraciłam, na co nie miałam żadnego wpływu – powiedziała Ohme dla serwisu O2.

Małgorzata Ohme zdradza, co powiedziała na pierwszej randce z obecnym partnerem! „Lubię sobie tak pogadać”

Dodała, że obecnie przeżywa fazę gniewu, związanego z tym, że nie ma nad tym kontroli: „Bo lubię mieć wpływ na rzeczywistość”. 

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Ohme, fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

pasekkozak