Kanye West mówi przyjaciołom z branży muzycznej, że on i Kim Kardashian są znowu razem, ale według doniesień z wielu źródeł, ponoć nikt nie wierzy, że to prawda.

Kim Kardashian jest wkurzona na Kanye po tym, jak wystąpiła z nim na scenie w sukni ślubnej

Para podsyciła plotki o pojednaniu po tym, jak Kardashian została przyłapana w Chicago na tym, jak trzyma za rękę Kanye, jak wychodzili z imprezy związanej z nowym wydawnictwem muzyka „Donda”. Przypominamy, że na tej samej imprezie Kim wystąpiła w sukni ślubnej projektu Balenciagi (kolekcja haute couture) i zainscenizowała z Kanye scenę zaślubin…

Znawcy muzyki mówią, że West jest mistrzem marketingu i wszystkie te zabiegi związane są jedynie z promocją jego nowego krążka. To pewnego rodzaju „sztuka performance’owa” w jego wykonaniu. W tym samym czasie na światło dzienne wychodzi nowa płyta jego największego „wroga” Drake’a. Dlatego ta miła dwójka wzbudza ostatnio tyle kontrowersji.

Kim Kardashian i Kanye West przyłapani na… randce? (ZDJĘCIA)

Jeden z amerykańskich znawców branży powiedział „Kanye mówił innym raperom, że on i Kim są znowu razem, ale wszyscy wiedzą, że to nieprawda.

„Prawdziwa historia jest taka, że ​​Kanye chce pobić Drake’a w rekordowej sprzedaży i wystawia wielki pokaz sztuki performance, aby przyciągnąć uwagę wszystkich możliwych mediów”.

Kim Kardashian i Kanye West nie rozmawiali ze sobą przez kilka miesięcy po tym, jak złożyła wniosek o rozwód, ale zaczęli ponownie rozmawiać na początku tego lata ze względu na swoje dzieci.

„Kim jest miłą osobą – podczas gdy ona i Kanye nie są z powrotem razem – chętnie wspiera go w jego pracy i sztuce, chce mieć z nim dobrą relację ze względu na ich dzieci”.