Kim Kardashian zaskoczyła wszystkich, gdy podczas występu Kanye Westa pojawiła się na scenie w sukni ślubnej. Wiele osób zastanawia się o co chodzi – wrócili do siebie czy to tylko kolejny sposób, aby zrobić wokół siebie szum? Okazuje się, że raper nie był z nią do końca szczery.

O co chodzi?! Kim Kardashian pojawiła się w sukni ŚLUBNEJ na evencie Kanye Westa

Kim Kardashian w sukni ślubnej na scenie z Kanye Westem

Kim Kardashian zdecydowała się zakończyć małżeństwo z Kanye i złożyła papiery rozwodowe. Pojawiała się na wszystkich premierach „Dondy”, bo mimo wszystko zawsze będą rodziną. Jej ostatni występ jednak zastanawia – dali sobie szansę?

Celebrytka po wszystkim jednak nie jest zadowolona. Kanye później zaprosił na scenę kontrowersyjnych gości – Marylina Mansona, który został oskarżony o wykorzystywanie seksualne oraz rapera DaBaby, znanego m.in. z homofobicznych wypowiedzi.

Marilyn Manson oskarżony o przemoc domową i gwałt!

Usiadła w apartamencie z widokiem na tyły domu, więc nie była w stanie ich [występów] zobaczyć ze swojego punktu obserwacyjnego. W ogóle nie była świadoma, co się działo. Wiedziała tylko o tym, o co poprosił ją Kanye i była gotowa mu pomóc – donosi informator „People”.

Kim Kardashian z dziećmi i Khloe wspiera Kanye Westa na promocji nowego albumu (ZDJĘCIA)

Gdyby od początku wiedziała o pozostałych gościach, prawdopodobnie nie zgodziłaby się wystąpić na scenie.

Kanye zawsze będzie dla Kim rodziną. Kiedy ma się dobrze i jest szczęśliwy, przynosi to korzyści dzieciom. Kim jest pierwszą osobą, która wspiera jego wizje. Poprosił ją, aby uczestniczyła w występie, a ona bez wahania odpowiedziała tak. Nie wiedziała, że ​​Marilyn Manson też tam będzie. (…) Kim chodzi o pozytywną reklamę. Nigdy by w tym nie uczestniczyła, gdyby wiedziała, że ​​Manson tam będzie.

Kanye West znów szokuje

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem.

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem. Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/Backgrid USA.