Odkąd w mediach pojawiła się wiadomość, że Kim Kardashian i Kanye West planują się rozwieść, małżeńskie perypetie pary są głównym tematem amerykańskich portali plotkarskich. Wszystko wskazuje na to, że rozstanie gwiazdy domowego porno i nieobliczalnego rapera może być jednym z najbarwniejszych w historii show biznesu.

Kim Kardashian sfotografowana pierwszy raz od doniesień o rozwodzie. Spójrzcie na jej dłoń (ZDJĘCIA)

Kanye West zdradzał Kim?

Plotka o domniemanej niewierności Westa zaczęła krążyć po Tik Toku. Jej źródła należy dopatrywać się na kanale Avy Louise znanej z lizania deski sedesowej w samolocie w ramach „coronavirus challenge”. Zdaniem celebrytki całe środowisko w Los Angeles wiedziało, że słynny raper darzy szczególną sympatią Jeffree Stara

 

 

Gwiazda Tik Toka twierdzi, że informacje o romansie Westa dostała od zaprzyjaźnionego prawnika, z którym Kim Kardashian miała omawiać szczegóły rozwodu. Choć ciężko sobie wyobrazić, że jakikolwiek szanujący się prawnik udostępniłby znajomym tego typu informacje, to wiele wskazuje na to, że w tej plotce może być całkiem sporo prawdy.

Kanye West ODCIĄŁ się od Kim Kardashian. Wyjechał do Wyoming i nie planuje szybkiego powrótu

Orientacja seksualna Kanye Westa jest tematem spekulacji od wielu lat, ale to jeszcze nie wskazuje na domniemany romans. Jednak świadczyć o nim mogą słowa piosenek Jeffree Stara, w których śpiewał, że „o*ciągał Kanye”, czy fakt, że słynny makijażysta od jakiegoś czasu przebywa w Wyoming, czyli dokładnie tam, gdzie West ma swoje rancho.

Halloween u Kardashianów: Kim jako Carole Baskin, North śpiewa o morderstwie i nieobecny Kanye

Prawdziwa wisienką na torcie jest zdjęcie, które pojawiło się na Twitterze Stara, na którym ubrany w różowy szlafrok mężczyzna ogłasza, że jest gotowy na niedzielną mszę. Nietrudno znaleźć nawiązanie do religijnych spędów, które organizuje Kanye West. Wnikliwi obserwatorzy dotarli również do wpisu na Twitterze, w którym Jeffrey dziękował Westowi za wspólnie spędzoną noc. Wpis został skasowany.

Star dolał oliwy do ognia, komentując całą sprawę w dość nieoczywisty sposób.

Świetnie się bawię w Wyoming. Wpadnijcie mnie odwiedzić – napisał Jeffrey.

Myślicie, że Kanye West naprawdę miał romans z mężczyzną?

Kim Kardashian nosi obrączkę

Kim Kardashian nosi obrączkę fot. Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian z dziećmi

Kim kardashian z dziećmi fot. Mega Agency / Forum

Błękitna Kim Kardashian, fot. Forum, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Błękitna Kim Kardashian, fot. Forum, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród fot. Reuters / Forum

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów.

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów. Fot.Forum.