Halloween to okazja do popisania się nie tylko nieograniczonym budżetem, ale również świetny moment do popuszczenia wodzy fantazji. Od lat najlepsze kostiumy prezentowała Heidi Klum, jednak wszystko wskazuje na to, że ma solidną konkurencję w pod postacią Kim Kardashian ( 40 l.).

To tutaj Kim Kardashian wyprawiła swoją 40-stkę. Raj na ziemi (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i Joe Exotic

Kim Kardashian doskonale zna się się na trendach. Nie dziwi więc fakt, że gwiazda sięgnęła po jeden z najpopularniejszych seriali mijającego roku. Celebrytka stworzyła stroje, inspirując się filmem dokumentalnym „Joe Exotic” o kontrowersyjnym właścicielu ogrodu zoologicznego

Kim Kardashian wcieliła się w postać Carole Baskin, największej antagonistki „króla tygrysów”. Co ciekawe, Joe dwukrotnie zlecał morderstwo Carole, ostatecznie to kobieta przejęła zoo kontrowersyjnego celebryty. Historia Carole nie jest opowieścią o kobiecie bez skazy – mąż kobiety zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach i istnieje teoria, że w to zniknięcie zamieszana jest jego żona.

Kim Kardashian pokazała STRINGI. Tak świętuje 40. urodziny?

I choć w przypadku Kim to tylko przebranie, to również u Kardashianów zabrakło męża – do zdjęć w przebraniu Kim zapozowała ze swoim przyjacielem Jonathanem Chebanem, który wcielił się w postać Joe.

W nagraniach pokazujących przygotowania do zabawy można usłyszeć, jak 7-letnia North śpiewa popularną na Tik Toku piosenkę pt. „Carole Baskin – Tiger King Song”.

Carole Baskin zamordowała swojego męża, zniszczyła go – nuci dziewczynka.

40-letnia Kim Kardashian PRĘŻY SIĘ na plaży. Bez filtra?

Gdy kostiumy i makijaże były gotowe, Kim, jej przyjaciel oraz dzieci przebrane za tygrysiątka ruszyli na poszukiwanie słodyczy. Biorąc pod uwagę to jak Joe traktował zwierzęta oraz mroczą historię Carole, to mogły być wyjątkowo niesmaczne cukierki.

 

Kim Kardashian jako Carole Baskin, fot. Instagram

Kim Kardashian jako Carole Baskin, fot. Instagram

Kim Kardashian jako Carole Baskin, fot. Instagram

Kim Kardashian jako Carole Baskin, fot. Instagram