Kardashianki to klan sióstr Kardashian, znanych z amerykańskiego reality show “Z kamerą u Kardashianów”, które swoją premierę miało w 2007 roku. Program pokazujący życie codzienne niezbyt wówczas znanej 26-letniej Kim Kardashian i jej rodziny sprawił, że Kardashianowie stali się jedną z najpotężniejszych dynastii w przemyśle rozrywkowym oraz pierwszymi influencerami. Dziś w skład Kardashianek wchodzą przede wszystkim Kris Jenner i jej córki: Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, a także Kylie i Kendall Jenner.

Kim Kardashian, Kylie i Kris Jenner robią furorę na Paris Couture Week (ZDJĘCIA)

Kris Jenner z córkami zachwyca na oscarowej imprezie Vanity Fair

Opływająca bogactwem i luksusami rodzina co rusz pojawia się na najważniejszych celebryckich eventach. I choć Kardashianki nie zostały zaproszone na oficjalną galę rozdania Oscarów, nie oznacza to, że czerwony dywan całkowicie je ominął – Kris Jenner i jej córki wzięły udział w oscarowej imprezie magazynu „Vanity Fair” i jak zwykle skradły show.

Kim Kardashian na wydarzeniu pojawiła się w białej, dopasowanej sukni z asymetrycznym dekoltem, Kylie postawiła na bordową, błyszczącą kreację z drobnych koralików, Kendall zachwyciła w koronkowej sukni z podkreślającym talię gorsetem, a Kris zdecydowała się na cielistą, zabudowaną suknię wysadzaną kryształami. Na ściance zabrakło Kourtney i Khloe.

Warto też zauważyć, że Kardashianki coraz bardziej skłaniają się ku naturalnemu lookowi – Kim jakiś czas temu przeszła zabieg usunięcia implantów pośladków, a uznawana dotychczas za najbardziej przerobioną z sióstr Kylie również zrezygnowała z nadmiaru krągłości, doczepianych włosów, gęstych przedłużanych rzęs czy ostrego makijażu.

Czyżby cała rodzina Kardashian wkraczała w swoją „natural era”?

Kris Jenner, Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian, Backgrid USA / Forum

Kendall Jenner, Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner, Backgrid USA / Forum

Kris Jenner, Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian, Backgrid USA / Forum

Kendall Jenner, Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner, Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian chwali się Cybertruckiem za 60 tysięcy, a tuż obok prywatny odrzutowiec za 150 mln

pasekkozak