Katarzyna Cichopek w pięknej sukni BALOWEJ (ZDJĘCIA)
Gwiazda wyglądała zjawiskowo na Telekamerach.

Katarzyna Cichopek (37 l.) była jedną z osób, które współprowadziły wczorajsze Telekamery. W tym roku gala odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie. Aktorka świetnie poradziła sobie w tej roli, a na pochwałę zasługuje również jej piękna suknia.
Katarzyna Cichopek pokazała swoją kuchnię. Mimo problemów finansowych jest czym się pochwalić
Katarzyna Cichopek na Telekamerach
Katarzyna imprezę „Tele Tygodnia” prowadziła razem z Maciejem Kurzajewskim. Na wydarzeniu nie zabrakło również jej męża Marcina Hakiela, którego poślubiła 12 lat temu.
Katarzyna Cichopek o powiększeniu rodziny. Czy chce zostać kolejny raz mamą?
Aktorka miała na sobie długą, czarną suknię balową, którą pokrywał delikatny materiał w kropki. Kreacja była na jedno ramię. Kasia prezentowała się w niej zjawiskowo.
WOW, jaka figura! Kasia Cichopek w musztardowej sexy mini (ZDJĘCIA)
Włosy miała ułożone w eleganckie upięcie. W makijażu mocno podkreśliła rzęsy, a usta pomalowała wyrazistą, czerwoną szminką.
Podoba Wam się jej kreacja?

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Robert Moskwa, Teresa Lipowska, Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA