Piotr Stramowski (32 l.) wraz z żoną Katarzyną Warnke (42 l.) przez długi czas ukrywali, że kobieta spodziewa się pierwszego dziecka. Para zdecydowała się ogłosić radosną nowinę na pokazie MMC, gdzie wystąpili na wybiegu w samych szlafrokach. Wówczas wszyscy ciekawscy mogli zobaczyć ogromny, ciążowy brzuch Kasi! Jednak do tej pory nie znamy płci dziecka, ani jego imienia, choć pojawiły się domysły, że rodzina Stramowskich powitała na świecie synka. Tym spekulacjom zaprzeczyliśmy jakiś czas temu, jednak bez oficjalnego potwierdzenia ze strony samych zainteresowanych ciężko o jakiekolwiek domysły. Poznajcie szczegóły poniżej.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami córki ? Fani aktorskiej pary są skołowani sprzecznymi informacjami

Katarzyna Warnke z mężem i dzieckiem na pierwszym spacerze

Narodziny pierwszego dziecka aktorskiej pary budziły wielkie emocje. Mało tego, Katarzyna przez długi czas zaprzeczała, że jest w ciąży. Kiedy oficjalnie wyszło na jaw, że para spodziewa się dziecka – fotoreporterzy towarzyszyli przyszłym rodzicom na każdym kroku. Pracująca mama nie zdecydowała się jednak, na urlop macierzyński. Już 10 dni po porodzie mogliśmy podziwiać kobietę na ściance festiwalu w Gdynii.

Katarzyna udostępniła nowe zdjęcie na Instagramie, na którym widzimy jej męża Piotra w letniej stylizacji z wózkiem w parku. Para wybrała model w odcieniu różowego koloru. Bardzo szybko fani zaczęli snuć domysły, że aktorzy powitali na świecie córeczkę, a nie synka! Stereotypowo róż przypisany jest w naszej kulturze do płci żeńskiej, jednak nie zawsze tak było.

Jaki wózek wybrała Katarzyna Warnke dla swojego dziecka?

Aktorka wstawiła zdjęcie, na którym widzimy Piotra korzystającego z pięknej, złotej jesieni w parku. Modny tata siedzi na ławce i trzyma dziecięcy wózek. Oczywiście Warnke nie zapomniała oznaczyć marki na zdjęciu. Trzeba pamiętać, że bardzo rzadko zdarza się, by celebryci na swoich oficjalnych kontach pokazywali cokolwiek, co nie jest reklamą. Takie niepozorne zdjęcie wózka mogło sprawić, że budżet Warnke-Stramowskich zasilił się o ładną sumkę. Wózek to model marki Eastywalker Charley, który można kupić w zestawie razem z gondolą i spacerówką. Musimy przyznać, że wózek nie jest aż taki drogi, jak na gwiazdorskie możliwości – kosztuje około 2249 złotych.

Co myślicie o tym modelu? Podoba się Wam?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Piotr Stramowski zdradził PŁEĆ dziecka!

4 lata temu Kasia Warnke i Piotr Stramowski zrobili sobie TAKIE SAME tatuaże; dziś je pokazali

Katarzyna Warnke 10 dni po porodzie na ściance (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

🙂

A post shared by Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) on

Katarzyna Warnke Piotr Stramowski

fot.AKPA