Kendall Jenner (24 l.) skupia się na karierze modelki. Jennerka zawsze miała szczupłą sylwetkę, ale teraz wygląda jak najlepsza wersja samej siebie. Kendall promienieje! Czyżby miłość tak na nią działała?

Kendall Jenner dodała zdjęcie z pewnym mężczyzną. Fani: Wyjdź za niego ZA MĄŻ!

Kendall Jenner ma obłędną figurę – talia marzenie

Kendall Jenner jest nie tylko jedną z najbardziej rozchwytywanych super-modelek, ale również najlepiej opłacaną influencerką na Instagramie. Celebrytka nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, skupia się na karierze i jak widać doskonale jej to idzie. Plotkuje się, że Jennerka czuje miętę do Fai Khadry, z którym po przyjacielsku się spotyka. Znają się od dawna i doskonale dogadują.

Kendall tego dnia była w doskonałym humorze. Nawet fotoreporterzy nie wytrącili jej z równowagi. Modelka uśmiechała się, poprawiając włosy, wyglądała na szczęśliwą.

Jennerka jak zwykle pokazała się w stonowanej stylizacji. Ubrała szary crop top i grafitowe jeansy z wysokim stanem. Całość uzupełniła o okulary przeciwsłoneczne, białe adidasy i torebkę w wzór zebry. Modelka nie kombinuje ze stylizacjami. Na co dzień wybiera proste zestawy. Pokazując się na czerwonym dywanie zawsze robi ogromne wrażenie i stawia na wyraziste stylizacje.

Kendall Jenner

Fot.Forum/Backgrid USA

Kendall Jenner

Fot.Forum/Backgrid USA

W oczy rzuca się niesamowita figura Kendall. Jennerka ćwiczy, ale nie przestrzega rygorystycznej diety. Na jej Instagramie często można zauważyć, że jada pizzę, frytki, czy smażone jedzenie – co niekoniecznie jest mało kaloryczne. Jak widać nie szkodzi to jej figurze, a jej talia wygląda obłędnie.

Kendall Jenner

Fot.Forum/Backgrid USA

Ma figurę prawdziwej modelki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner pokazała kompromitujące nagranie małej Kylie z kąpieli w….

Kendall Jenner jest najlepiej opłacaną influncerką na Instagramie. Nie uwierzysz ile zarobiła przez rok!

Kendall Jenner znów rozjaśniła włosy. Udana metamorfoza?