Kendall Jenner (24 l.) jest nie tylko odnoszącą ogromne sukcesy modelką. Jennerka intensywnie prowadzi swojego Instagrama, gdzie bardzo często udostępnia posty sponsorowane. Wygląda na to, że Kendall została najlepiej opłacaną influencerką na popularnej platformie społecznościowej. Przebiła nawet swoją siostrę Kylie!

Kendall Jenner NAŚMIEWA się z Kylie Jenner (WIDEO)

Kendall Jenner najlepiej opłacaną influencerką na Instagramie

Rodzina Kardashian-Jenner w USA uchodzi na dynastię. Kendall na Instagramie obserwuje 120 milionów osób! Jej siostry Kylie i Kim zgromadziły po 155 milionów obserwatorów, wyprzedzając Jennerkę – jednak to modelka została najlepiej opłacaną influencerką z rodziny. Według najnowszego rankingu autorstwa Buzz Bingo , Kendall zajęła pierwsze miejsce jeżeli chodzi o zarobki na Instagramie. 

Kendall bardzo często publikuje posty sponsorowane. Swoją twarzą reklamuje bieliznę, kosmetyki czy produkty do stylizacji włosów. Wydaje się to słabym zajęciem jak na tak znaną gwiazdę, jednak Jenner udało się zarobić niemałą sumkę. Modelka z kontraktów reklamowych miała zarobić łącznie prawie 16 milionów dolarów!

Jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że jej młodsza siostra, Kylie Jenner (22 l.)  nawet nie zbliżyła się do Kendall w tej kategorii, ponieważ potentat makijażowego biznesu zgarnął jedynie 3,8 miliona dolarów, czyli znacznie mniej niż supermodelka!

Modelka w ciągu roku osiągnęła imponującą liczbę 26 postów sponsorowanych. Oznacza to, że zarabia około 611,000 $ na post. Robi wrażenie prawda? 

Co reklamuje Kendall Jenner na Instagramie?

View this post on Instagram

@calvinklein #MYCALVINS #CKHOLIDAY

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Jak myślcie, opłaca się być „królową” mediów społecznościowych?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner pokazała, jak udekorowała na święta swoją rezydencję za 8,5 MILIONA dolarów!

Kris Jenner pokazała się w nowych butach Yeezy. Ten model ZASKAKUJE (ZDJĘCIA)

Kolekcja różowych torebek Kylie Jenner jest warta FORTUNĘ! (FOTO)