Kendall Jenner (23 l.) w tym roku powróciła na  New York Fashion Week, podczas zeszłorocznego wydarzenia, modelka nie chodziła po wybiegach. Swój tydzień promocji zaczęła występem w Tonight Show Jimmy’ego Fallona. Jenner postanowiła trochę opowiedzieć o sobie i swojej rodzinie. W jednej z wypowiedzi Kendall zdradziła jakie są jej prawdziwe odczucia związane z nadaniem imienia Psalmowi West. Najwyraźniej Kim Kardashian kazała Jennerce pomóc przy wyborze odpowiedniego imienia dla swojego syna, jednak Psalm nie był ulubionym wyborem Kendall.

Kendall Jenner SCHUDŁA przed jesiennymi pokazami? (ZDJĘCIA)

Kendall Jenner odradzała siostrze Kim nazwanie syna Psalm

Jenner w wywiadzie dla Jimmy’ego Fallona zdradziła wiele ciekawych szczegółów z jej życia. Opowiadała o historii wybrania imienia dla najmłodszego syna Kim Kardashian-West.

Kim kazała mi przyjść do jej domu i pomóc wybrać imię dla nowego członka rodziny. I to była cała ta sprawa. Nie pozwoliła mi wyjść z domu, dopóki nie wymyśliłyśmy odpowiedniego imienia. A potem skończyło się na imieniu, które mi się nawet nie spodobało – tak bardzo mi na nim nie zależało, aby to było właśnie te imię. Myślę, że wszystkie były naprawdę piękne, ale w pewnym sensie szukałam innego imienia – Jenner zdradziła w wywiadzie, że ​​obie spędziły „godziny” zastanawiając się nad rozmaitymi opcjami.

Kendall natomiast cudownie mówiła o swoim siostrzeńcu Psalmie. „Jest niesamowity. Jest taki uroczy” – powiedziała.

Innym emocjonującym tematem poruszanym w wywiadzie była ucieczka Kendall Jenner przed spotkaniem Brada Pitta, który pojawił się kultowych już niedzielnych kazaniach Kanye’go Westa. Modelka jest ogromną fanką aktora, i czuła się speszona jego obecnością.

On tam był – zaczęła swoją wywiedź delikatnie poddenerwowana Jenner – Myślę, że był już kilka razy na niedzielnym kazaniu, ale to był pierwszy raz, kiedy Brad Pitt był w tym samym czasie co ja. I dosłownie wyszłam wcześniej. Właśnie obejrzałam Once Upon a Time in Hollywood, i to jest naprawdę dobry film, a Brad Pitt jest coraz przystojniejszy z wiekiem. Więc pomyślałam „muszę iść” a nagle „Nie. Nie chcę go poznać, czy nie ma powiedzenia, że nigdy nie spotykaj swojego superbohatera, czy coś podobnego, nie wiem.  Tak bardzo go kocham. Po prostu zostawię ten temat. Denerwuję się – mówiła przejęta Kendall Jenner.

Jenner poruszył także kwestię przyszłej kariery córki Kim –  North West w modzie. „Och, mój Boże, na pewno, ona wejdzie w modę. Ma obsesję. I jest w tym bardzo dobra. Sama wybiera teraz wszystkie swoje stroje. To jest po prostu fajne. Jest naprawdę kreatywna i fajnie jest oglądać – powiedziała Kendall.

Kendall Jenner Kim Kardashian

Kim Kardashian zauważona w drodze na lunch z Khloe Kardashian oraz Scottem Disickiem. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Siostry Jenner – Kylie i  Kendall zauważone na wspólnej kolacji. Fot.Forum/Backgrid USA.

Chuda Kendall Jenner w krótkiej sukience Versace zauważona jak speceruje po ulicach Nowego Jorku podczas tygodnia mody. Fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian w seksownej, czarnej sukience podkreślającej jej oszałamiającą figurę. Fot.Forum/Backgrid USA.

A Wam podobają się wybory imion dla dzieci dokonane przez Kim Kardashian?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner o siostrach. Zmuszają ją do płacenia

Kendall Jenner w bikini smaruje się olejkiem (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian boi się, że cierpi na bardzo ciężką chorobę; łuszczyca to nie koniec zmartwień celebrytki?