Niezależnie od tego, czy byłeś fanem Hannah Montana, czy zapalonym widzem Czarodziejów z Waverly Place na Disney Channel, Miley Cyrus (27 l.)Selena Gomez (27 l.) połączyły siły, a fani nie mogli doczekać się lepszego momentu na wspólną rozmowę wokalistek, których kariera zaczynała się bardzo podobnie. Sel podczas rozmowy zdobyła się na odważne wyznanie. 

Miley Cyrus zdradziła, kto jest jej IDOLEM z dzieciństwa. Zadzwoniła do tej osoby

Miley Cyrus i Selena Gomez razem na livie

Podczas rozmowy w 3 odcinku show Miley na Instagramie: BRIGHT MINDED: Live With Miley  zaproszonym gościem była Selena Gomez. Cyrus zapoczątkowała ten cykl wraz z ogłoszeniem światowej pandemii z powodu koronawirusa.

Gomez na livie dokonała oszałamiającego wyznania: Sel przyznała, że zdiagnozowano u niej zaburzenie afektywne dwubiegunowe.

Zaburzenie afektywne dwubiegunowe charakteryzuje się nawrotami epizodów depresyjnych, maniakalnych, hipomaniakalnych czy mieszanych o różnej postaci, nasileniu, przebiegu i odpowiedzi na leczenie. Można wyróżnić wiele podtypów tej choroby.

Piosenkarka już jakiś czas temu otworzyła się i zaczęła więcej mówić na temat swojego zdrowia psychicznego – przyznała, że codziennie musi walczyć ze sobą, a fani zachwycali się jej odwagą. 

Niedawno poszłam do jednego z najlepszych szpitali w Ameryce – McClean Hospital w Massachusetts i po latach wielu różnych nieprzyjemnych rzeczy zdałam sobie sprawę, że jestem dwubiegunowa. I tak, gdy mam więcej informacji, to naprawdę mi to pomaga, ta wiedza mnie nie przeraża. I myślę, że ludzie się tego boją. Jestem z Teksasu, gdzie nie rozmawia się za wiele o twoim zdrowiu psychicznym, za to musisz wyglądać świetnie – powiedziała artystka 

Fani w sekcji komentarzy starali się wesprzeć Gomez chociażby miłym słowem. Sel ma naprawdę najlepszych na świecie obserwatorów, którzy stoją murem za swoją idolką.

Toczeń, przeszczep nerki, lęk, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, ale nic z tego jej nie przygnębiło. Selena jest naprawdę najsilniejszą osobą w historii – napisał jeden z fanów wokalistki na Twitterze

Przy okazji wokalistki stanowczo przerwały wszystkie plotki mówiące, jakoby nie darzyły się sympatią. Na początku kariery zarówno Miley jak i Selena spotykały się z Nickiem Jonasem, co mogło powodować spięcia – ale wokalistki są ponad to i nie pozwolą, by facet stanął na ich drodze.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez lajkuje zdjęcia Justina Biebera!

Selena Gomez pokazała, jak gotuje w swojej KUCHNI

Hannah Montana POWRACA? Miley Cyrus i Emily Osment razem na ekranie

Miley Cyrus w tych spodniach ma nogi jak modelka.

Miley Cyrus Fot.Forum/Mega Agency

Selena Gomez zdobyła się na odważne wyznanie.

Selena Gomez, Fot.Forum