Archie, syn księżnej Meghan i księcia Harry’ego przyszedł na świat miesiąc temu. Od tamtej pory rodzice pokazali synka światu dwa razy – raz podczas oficjalnego wyjścia i raz na Instagramie (wtedy jednak widać było tylko nóżkę chłopca).

Priyanka Chopra i Nick Jonas odwiedzili już Archiego – oto, co dali mu w prezencie

Fani rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają na nowe zdjęcia. Są ciekawi, jak zmienił się syn Meghan i Harry’ego. Wielu sądziło, że małżonkowie pokażą dziecko podczas sobotniej uroczystości Trooping the Colour. Niestety, rodzice przyjechali sami – małego Archiego nie było z nimi.

Trudno się zresztą dziwić – dziecko ma dopiero miesiąc i tego typu imprezy to ostatnia rzecz, jaka sprawiłaby mu przyjemność. Książę George miał prawie dwa lata, gdy zadebiutował na balkonie w czasie tej imprezy. Księżniczka Charlotte miała roczek, a książę Louis swój debiut zaliczył w sobotę.

Czy Archie Harrison zachowywał się jak zwykły noworodek? Oto jak wyglądała jego pierwsza noc

Archie ma jeszcze czas na takie pokazy. Kiedy więc zobaczymy chłopca?

Według magazynu Hello! nastąpi to 16 czerwca, w dniu, w którym w Wielkiej Brytanii obchodzi się Dzień Ojca. Jest niemal pewne, że Meghan i Harry wrzucą na swój profil instagramowy zdjęcia dumnego i szczęśliwego ojca – Harry’ego i nie wykluczone, że będzie on pozował z synem.

Księżna Meghan pokazała NOWE zdjęcie syna Archiego na Instagramie

Czekamy zatem do niedzieli!

Mały Archie ma już miesiąc – ciekawe, czy bardzo się zmienił od dnia, w którym robiono mu te zdjecia? Fot. FORUM/ Dominic Lipinski/Pool via REUTERS

Wiele wskazuje na to, że chłopca zobaczymy znów 16 cerwca, w Dniu Ojca, Fot. FORUM?/Dominic Lipinski/Pool via REUTERS