Kim Kardashian ogłosiła na początku tego tygodnia, że ​​jej strona internetowa KKW Beauty zostanie zamknięta w sierpniu z powodu rebrandingu. Wielu fanów spekulowało, że to dlatego, że planuje usunąć „W” z nazwy firmy w świetle rozwodu z Kanye Westem.  Jednak osoba bliska powiedziała, że wcale tak nie jest – w rzeczywistości Kanye West pomógł swojej niedługo byłej żonie w odświeżeniu wizerunku jej marki kosmetycznej.

„Mały zabawny fakt, Kanye pomógł wymyślić nową nazwę. Decyzja Kim Kardashian o zmianie marki nie ma nic wspólnego z porzuceniem W w KKW (Kim Kardashian West), ponieważ nie zmieniła swojego nazwiska i nadal będzie używać nazwiska West. Pracowaliśmy już od jakiegoś czasu nad rebrandingiem, a Kanye rzeczywiście pomógł Kim wymyślić nowy brand”.

Nowe zdjęcie córki Kim Kardashian hitem Instagrama. Buszuje w garderobie mamy

„Wszystko zaczęło się od zestawu do konturowania twarzy. Potem dodaliśmy kosmetyki do makijażu oczu, ust, ciała i wiele niesamowitych kolekcji w ciągu 4 czterech lat. 1 sierpnia o północy zamkniemy witrynę kkwbeauty.com, abyśmy mogli wrócić do Ciebie pod zupełnie nową marką z nowymi formułami, które są bardziej nowoczesne, innowacyjne. Zamknięte w wyższej jakości opakowania, stworzone w zrównoważony sposób”, napisała Kim na swoim Instagramie.

Kim Kardashian w „KUWTK. Reunion” szczerze o małżeństwie z Kanye Westem

Jesteśmy przekonani, że Kim Kardashian, łącząc siły z Kanye Westem dokonała najlepszego wyboru. Już nie możemy się doczekać nowej odsłony produktów do makijażu KKW Beaty… a raczej kosmetyków marki… no właśnie. To też na pewno zrobi furorę.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian na Met Gali

Kim Kardashian, Kanye West/fot. Instagram/kimkardashian