„Fit OldBoy”, czyli 67-letni Wojciech Węcławowicz to jeden z uczestników 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. Kim jest i jak zyskał rozgłos? Zobaczcie jego metamorfozę!

JoJo Siwa zatańczy w parze z kobietą w „Tańcu z gwiazdami”

Fit OldBoy – kim jest 67-letni Wojciech Węcławowicz?

Fit OldBoy prowadzi Instagram, na którym obserwuje go już prawie 40 tysięcy osób. Skąd się wzięła jego popularność? Mężczyzna jeszcze kilka lat temu nie wyglądał tak jak teraz. Dzięki wsparciu swojego syna Tomasza – trenera personalnego, zaczął dbać o formę. W 2019 roku zdobył srebrny medal w pięcioboju na mistrzostwach świata w kategorii M65.

Wojciech Węcławowicz był jednak związany ze sportem całe życie. Uczył wychowania fizycznego i był trenerem kadry Polski juniorek w pięcioboju oraz olimpijczyków.

Działeczka, grille. Zacząłem się robić coraz szerszy. Coraz trudniej mi było robić różne rzeczy – wyznał w rozmowie z TVN.

Fit Oldboy prowadzi również wspólnie z synem konto na Instagramie i YouTubie „Hyperactive Boys”. Trzeba przyznać, że forma 67-latka robi wrażenie!

FAWORYTKI, które przegrały Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie? (ZDJĘCIA)

Fit Oldboy – żona

Wojciech Węcławowicz jest mężem Iwony Węcławowicz.

Jak zgubił brzuszek i pojawiły się kaloryfery, to już było fajne. Już wtedy cieszyłam się, że idzie to w dobrym kierunku – mówiła o jego metamorfozie.

Z taką formą ma duże szanse na wygraną?