Czy słyszeliście już, że Kim Kardashian wcieli się w rolę prowadzącej „Saturday Night Live”? Jeśli jeszcze nie, to właśnie informujemy, że z zadaniem tym jedna z najpopularniejszych celebrytek świata zmierzy się już w najbliższą sobotę.

Kim Kardashian i Kanye West znów przyłapani razem. Zrobili nas w konia z rozstaniem?

Kim Kardashian poprowadzi „Saturday Night Live” w najbliższą sobotę

I choć niektórym pomysł, by Kim Kardashian nawet na moment wcieliła się w rolę prowadzącej, wydaje się być abstrakcyjny, już niedługo na własne oczy przekonamy się, czy w tym szaleństwie jest metoda. Na ten moment wielu ludzi sceptycznie podchodzi do tego projektu. Zresztą niektórzy mówią o tym nawet głośno. A przykładem może być Debra Messing. Aktorka napisała niedawno na Twitterze, że rozumie iż Kim jest ikoną kultury, ale zazwyczaj SNL prowadzą osoby, powiedzmy, bardziej zasłużone.

Wydaje się jednak, że Kim niespecjalnie przejmuje się tym brakiem wiary. Osoby z jej otoczenia mówią, że bardzo poważnie podchodzi do tego zadania. Celebrytka jest też podekscytowana i planuje… naśmiewać się nie tylko z siebie, ale i swojej rodziny. 41-latka ma podobno wielu przyjaciół komików, więc może liczyć na ich merytoryczne wsparcie. Zresztą takie otrzymała też od producenta, z którym spotkała się na kolacji, by omówić całe show. Za kulisami mówi się również, że Kim doradza Kanye West. Muzyk chce, by jego była partnerka mogła znowu zabłysnąć.

Doczepy Kim Kardashian kosztowały fortunę. Za takie pieniądze można kupić samochód

Będzie się działo? Nie mamy wątpliwości, jaki temat będzie dominować w sieci od niedzielnego poranka…