Kim Kardashian w obliczu niedawnych ekscesów swojego byłego męża, Kanye Westa, jest „rozpaczliwie zażenowana i zaniepokojona”. Raper został przyłapany na delikatnie mówiąc nieodpowiednim zachowaniu podczas rejsu łodzią we Włoszech w tym tygodniu.

Kim Kardashian oburzona zachowaniem Kanye’go Westa

Gwiazda „Kardashians” uważa, że „coś jest ewidentnie nie tak” z Westem, który obecnie wypoczywa z „żoną” Biancą Censori. Informator powiedział The Sun, że Kardashian „nie wie, jak to wszystko wytłumaczyć dzieciom” po tym, jak ” pokazał swoje pośladki turystom na sąsiednich łodziach, pływając taksówką wodną po słynnych kanałach Wenecji.

Kanye West sprzedaje swoją betonową rezydencję w Hollywood Hills

„Kim jest bardzo zaniepokojona nowymi zdjęciami z udziałem Bianki – jak ona to wszystko wytłumaczy dzieciom?” powiedział informator gazecie. „Jest zażenowana i zaniepokojona jego zachowaniem – chodzi boso ulicami z butelką w ręce, coś ewidentnie jest nie tak.”

Rzecznicy Kardashiana odmówili komentarza. Informator odnosił się do niedawnych zdjęć Westa, na których porzucił obuwie i chodził bosy po ulicach z butelką w dłoni. Z kolei Censori również porzuciła konwencjonalne metody ubierania się i ciągle nie pozostawia wiele do wyobrażenia, rezygnując z noszenia stanika.

Żona Kanye Westa tak NAGA jeszcze nie chodziła po ulicach

„To dla niej trudne, ponieważ kiedy myśli, że może iść do przodu, coś takiego się dzieje i jest wciągana w to z powrotem” – dodał informator. „Ona wolałaby zostawić to za sobą i zapomnieć o tym” – dodał informator. Podczas swojego wizytówkowego występu z odsłoniętymi pośladkami West był ubrany na czarno, podczas gdy Censori miała na sobie skórzaną pelerynę, pod którą niewiele miała.

Ta niecodzienna para, „wzięła ślub” w nieprawnie wiążącej ceremonii ślubnej w styczniu był w towarzystwie niezidentyfikowanej przyjaciółki. Muzyk i jego pracownica „poślubili” się tylko dwa miesiące po rozwodzie z Kardashian.

Kanye West szykuje nową modową rewolucję. Po kultowych Yeezy przyjdzie czas na…

Jego związek z Biancą Censori zawiązał tuż po publicznym oburzeniu nad jego niepokojącymi wywodami antysemickimi, które zniszczyły jego popularność. Byli małżonkowie, którzy byli małżeństwem przez sześć lat, dzielą opiekę nad czwórką dzieci: córkami North (10 lat) i Chicago (5 lat), oraz synami Saint (7 lat) i Psalm (4 lata).

 

https://twitter.com/UPY_RS/status/1696290212505174472?ref_src=twsrc%5Etfw

 Forum

 Forum

 Forum