W najnowszym wywiadzie Kim Kardashian przyznaje, że rodzicielstwo jest jednym z „najtrudniejszych”, ale jednocześnie „najbardziej satysfakcjonujących” doświadczeń, jakie spotkały ją w życiu.

Kim Kardashian o rodzicielstwie

Mimo szeregu osób do pomocy okazuje się, że gwiazda mierzy się z podobnymi problemami jak zwykli rodzice. Przyznała, że w jej domu panuje permanentny chaos.

Córka Kim Kardashian zdradza prawdę na jej temat. Nie miała dla niej litości w Dniu Matki

„Wieczorami płaczę przed snem. O mój Boże, ta jeb**a trąba powietrzna w moim domu. Co właśnie się stało?” – powiedziała 42-letnia gwiazda reality show w najnowszym odcinku podcastu „On Purpose with Jay Shetty”, cytowana przez magazyn People.

Kardashian, która wychowuje córki North (9 lat) i Chicago (5 lat), oraz synów Sainta (7 lat) i Psalma (4 lata) z byłym mężem, Kanye Westem, nazwała rodzicielstwo „pełnym szaleństwem”.

Podkreśliła, że nawet w całym tym bałaganie to wciąż „najlepszy chaos”.

Córka Kim Kardashian zdradza prawdę na jej temat. Nie miała dla niej litości w Dniu Matki

„Wszyscy mówią, że dni są długie, a lata krótkie, i to nie może być bardziej prawdziwe” – powiedziała gwiazda „The Kardashians”. „To jest najbardziej satysfakcjonująca praca na całym świecie. Naprawdę. Nie ma niczego, co mogłoby cię przygotować. Nie ważne, jak długo czekasz. Nie ważne, na co czekasz. Nigdy nie jesteś przygotowany.”

Kardashian przyznała, że jako matka czwórki dzieci zdarzało jej się chodzić w piżamie przez cały dzień i nie myć włosów przez kilka dni.

 „Bywały noce, kiedy nie myjesz włosów przez kilka dni jako mama, masz wszędzie plamy i nosisz te same piżamy, zwłaszcza w czasach pandemii”.

Gwiazda reality show dodała, że mimo chaosu, uczą one rodziców „o sobie o wiele więcej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać”.

Wiedzieliście, że nawet gwiazdy zmagają się z takimi problemami?

Forum

/ Forum

Forum