Kim Kardashian ma 4 dzieci i zastanawia się nad powiększeniem rodziny. Celebrytka dzieli swój czas na obowiązki związane z prowadzeniem firmy i wychowywaniem dzieci. Radzi sobie całkiem nieźle, co chętnie pokazuje na swoim Instagramie. Tym razem Kardashianka pokazała, jak spędza czas najmłodsze z jej dzieci – mały Psalm w towarzystwie kuzynki Stormi. Podzieliła się uroczą fotografią, która rozpuści serce nawet największemu twardzielowi.

Kylie Jenner wypuści walentynkową kolekcję kosmetyków we współpracy z małą Stormi

Córeczka Kylie spędza czas z synkiem Kim Kardashian

Rodzina Kardashianów na oczach całego świata przeżywa swoje wzloty i upadki. Wydaje się, że towarzyszące im skandale nie dotykają ich dzieci. Każda z sióstr robi co może, by zapewnić swoim pociechom wszystko co najlepsze. Od najmłodszych lat dzieci rodziny Kar-Jenner opływają w luksusy i są rozpieszczane, jednak siostry nie zapominają o kulturze i dobrym wychowaniu.

Skąd się wzięły imiona DZIECI Kardashianów? Za niektórymi kryją się DZIWNE historie

Stormi Webster mimo, że ma dopiero rok, już pokazuje jak opiekuńcza jest w stosunku do pozostałych kuzynów. Kim Kardashian pokazała, jak jej najmłodszy syn bawi się z dziewczynką. Córka Kylie Jenner pochyla się nad małym Psalmem i najprawdopodobniej chce go pocałować.

Moja słodka Stormi i Psalm – podpisała zdjęci dzieci Kim Kardashian

Dziewczynka ma włosy zaczesane w wysokiego koka. W uszach błyszczą jej kolczyki a na małym nadgarstku ma założoną bransoletkę. Znając Kylie, dziecięca biżuteria pewnie była warta fortunę. Jennerka nie oszczędza a tym bardziej na swoim jedynym dziecku.

Psalm wygląda na całkowicie zakochanego w Stormi, gdy ta delikatnie pochyla się nad nim i trzyma go za rękę.

Coraz bliżej do 2 urodzin małej Stormi, które wypadają 1 lutego! Kylie już drażniła się z obserwatorami na Instagramie na temat planów na imprezę urodzinową.

Imprezę początkowo nazwano „Stormi World 2”. Organizacją zajęła się Mindy Weiss, która zaplanowała słynną imprezę wigilijną u Kardashianów, czy pierwsze urodziny Stormi.

Kylie Jenner już zaczęła świętować urodziny Stormi oto, co przygotowała

Dzieci rodziny Kardashian-Jenner, Stormi i Psalm West:

View this post on Instagram

My sweet Stormi and Psalm

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Słodko razem wyglądają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner pokazała NAJSŁODSZE zdjęcia Stormi i Chicago

Ciężkie życie Kylie Jenner! Miliarderka pokazała swoją kolekcję samochodów za 14 milionów dolarów

SPADNIESZ Z KRZESŁA, gdy zobaczysz, jak wyglądają LODÓWKI i SPIŻARNIE Kim Kardashian

Kylie Jenner

Fot.Forum, Backgrid UK

Kylie Jenner

Fot.Forum, Backgrid USA

Kim Kardashian Psalm West

Fot. Forum, X17