Kim Kardashian (39 l.) zadaje sobie bardzo dużo trudu, by utrzymać swoją sylwetkę w jak najlepszej kondycji. Kardashianka znana jest ze swojej kobiecej sylwetki i pełniejszych kształtów, jednak teraz nawet para jej bielizny wyszczuplającej SKIMS nie pomogłaby jej wpasować się w suknię od Versace. Kimmy niedawno przyznała, że przytyła 8 kilogramów. 

Kim Kardashian zdradziła, jak łapie punkty u męża: On jest bardzo prosty!

Kim Kardashian przytyła 8 kilo i nie mieści się w sukienkę od Versace

Kim Kardashian prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Wychowuje 4 dzieci, studiuje prawo a do tego zarządza prężnie rozwijającym się biznesem. Znajduje czas na regularne treningi a mimo to, znacznie przytyła. Celebrytka dodała zdjęcie na Instagrama, na którym pozuje w wieczorowej kreacji od Versace. Kardashianka postanowiła trochę ponarzekać. Zdradziła, że oszałamiająca suknia nie leży na niej tak dobrze po tym, jak ostatnio przybrała na wadze.

Celebrytka pokazała się w opinającej sukience, w godnej pozazdroszczenia garderobie. Błyszcząca, burgundowa suknia miała cienkie ramiączka i głęboki dekolt. Wydawało się, że kreacja leży na niej jak rękawiczka, ale według Kim to nie wygląda dobrze. 

Jak dobra byłaby ta sukienka Versace, gdyby pasowała – podpisała zdjęcie Kardashianka

Kardashianka zawsze miała pełniejsze kształty. Zakładamy, że jej suknie najczęściej muszą być wykonane na zamówienie, albo przynajmniej dostosowane do jej dokładnych wymiarów.Wygląda na to, że jej stare wymiary są o wiele mniejsze, niż rozmiar, który nosi obecnie. 

Gdyby tylko mieć takie problemy, jak Kim.

Widać że przytyła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian doceniona przez uznanego filmowca. Chce ją w swoim filmie

Kiedy Kim Kardashian założyła TO na siebie, Kanye West nie mógł oderwać od niej wzroku (I RĄK!) (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian w wielkiej kurtce i płaskich butach; tym razem nie wyglądała seksownie (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian szczuplejsza o 8 kilo w ulubionej sukience:

https://www.instagram.com/p/B5JKZV1giTV/

Kim Kardashian

Fot.FORUM/Backgrid USA

Kim Kardashian

Fot.FORUM/Backgrid USA