Upilnowanie czwórki dzieci nie jest proste. Przekonała się o tym ostatnio Kim Kardashian (39 l.), która wychowuje 6-letnią North, 4-letniego Sainta, 2-letniej Chicago i niespełna rocznego Psalma. Wystarczył moment nieuwagi i jedna z jej córek uległa małemu wypadkowi!

Auć! Coś nie tak z PUPĄ Kim Kardashian

Chicago ma bliznę na twarzy!

Choć celebrytka ma pomoc w opiece nad dziećmi, ale jak twierdzi, sama też sporo czasu poświęca na wspólne chwile z córkami i synami. Ostatnio pojawiła się w programie „Good Morning America”, w którym opowiedziała, jak wyglądają poranki w ich domu i jak jest zorganizowana. Celebrytka wstaje bardzo wcześnie, by z siłownią i śniadaniem zdążyć przed momentem, w którym budzą się jej dzieci. Kim wstaje o 5:40, a już 20 minut później jest na godzinnym treningu na siłowni. O 7:05 budzi dzieci, a 25 minut później jedzą wspólne śniadanie.

Chrissy Teigen chciała być jak Kim Kardashian i pokazała wnętrze swojej spiżarni. Jednej rzeczy jest pod dostatkiem (FOTO)

Jak się okazuje, nawet przy takim harmonogramie nie da się przewidzieć pewnych sytuacji. Kilka dni temu codzienny spokój zburzył upadek Chicago. Dziewczynka spadła z krzesła i rozcięła sobie twarz. Nie obyło się bez szwów, a na twarzy Chicago została blizna. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

Ostatnio moja córka Chicago spadła z wysokiego krzesła i rozcięła sobie twarz. Takie rzeczy się zdarzają i trzeba żyć dalej – powiedziała Kim.

ZOBACZ TEŻ:

Tak wygląda DIETA dzieci Kim Kardashian. Ujawniła, czego NIE JEDZĄ

Firma dbająca o Kim Kardashian zajmie się Meghan Markle? Pałac Buckingham ZABRAŁ GŁOS

Dom Kim Kardashian jak klasztor, ale pokój North wygląda jak spełnienie nastoletnich marzeń!

Kim Kardashian z Kanye Westem i dziećmi

Kim Kardashian/fot. Instagram/kimkardashianwest

Kim Kardashian, Kanye West/fot. Forum