Kim Kardashian ponownie robi zamieszanie w mediach społecznościowych swoimi odważnymi stylizacjami! Gwiazda reality show „Kardashianowie” niedawno podzieliła się serią gorących zdjęć na Instagramie, na których prezentuje swoją ekstrawagancką garderobę, w tym unikatowy i bardzo kosztowny biustonosz od Gucci.

Kim Kardashian w efektownym staniku

W opisie zdjęć „It’s all Gucci” (Wszystko to Gucci), możemy zobaczyć KIm w komplecie odzieży Gucci, który pozostawia niewiele miejsca dla wyobraźni. Głównym elementem jej stroju jest biustonosz zaprojektowany przez Alessandro Michele’a, pokryty błyszczącymi kamieniami szlachetnymi. To wyjątkowy egzemplarz, który na rynku wtórnym osiąga imponującą cenę 18 000 dolarów.

Kim Kardashian i jej narcystyczne zaburzenie osobowości? Kourtney jest pewna

Ten efektowny biustonosz był pierwotnie prezentowany w kampanii Gucci z 2019 roku i w praktyce tylko delikatnie przykrywał piersi celebrytki. Kim odważnie prezentowała go na mediach społecznościowych, eksponując każdy jego detal.

Dodatkowe zdjęcia w jej poście pokazywały ją w jedwabnych spodniach w kolorze ($1,650) oraz dopasowanej sukience z jedwabiu Gucci ($3,600), która osuwała się z jej ramion. Na jednym z gorących selfie Kim miała zaczesane do góry włosy w warkoczu na głowie, siedziała na podłodze, szeroko rozkładając ramiona, aby lepiej pokazać migoczący biustonosz ozdobiony kamieniami szlachetnymi.

Fani szybko zauważyli, że młodsza siostra Kim, Kendall Jenner, również ostatnio przyswoiła sobie styl marki Gucci. Kendall i jej chłopak Bad Bunny niedawno wystąpili w najnowszej kampanii reklamowej tej luksusowej marki, gdzie byli widziani na lotnisku promując nową linię podróżną Gucci. Niektórzy fani nie mogli się powstrzymać od porównywania obu sióstr i komentowania potencjalnej rywalizacji rodzeństwa, sugerując, że Kim może próbować odebrać jej uwagę.

Matka Meghan Markle imprezuje z Kim Kardashian, Evą Longorią i Jeffem Bezosem [zdjęcia]

Rodzina Kardashian-Jenner miała już swoje dramaty w przeszłości, a Kim i Kourtney znane były z konfliktów związanych z umowami modowymi w pierwszych sezonach swojego reality show. Choć ostatecznie się pojednały, premiera ich nowego programu na platformie Hulu sugeruje, że napięcia mogą ciągle istnieć.