Kim Kardashian zrobiła dzisiaj szokujące wejście – nawet jak na jej standardy. Całkowicie pokryta czarną skórą gwiazda, pojawiła się w nowojorskim hotelu Ritz-Carlton w Central Park South. Dziwaczny zestaw wyglądał, jakby Kim wybierała się jako domina do swojego klienta. Wcześniej w masce zakrywającej całą twarz, pojawił się w Paryżu jej eks, Kanye West.

Syn Kim Kardashian, 5-letni Saint, miał WYPADEK! Gwiazda jest zdruzgotana

Kim Kardashian poleciała do Nowego Jorku w związku z poniedziałkową Galą MET, organizowaną przez magazyn Vogue.  „Kiedyś było to najmodniejsze wydarzenie roku” – powiedział historyk Bronwyn Cosgrave, który prowadzi podcast „A Different Tweed”. „Teraz jest to bal przebierańców o wyszukanych motywach”. Chyba by się zgadzało?

Kim Kardashian musi podtrzymywać zainteresowanie swoją osobą. A czegoś takiego, jeszcze nie widzieliśmy. Leonardo DiCaprio nosił na głowie papierowe torebki, ale skórzanej maski dominy chyba jeszcze nikt.

Kanye West przyznał się do zdrady Kim Kardashian. Kim była jego kochanka?

Całość z estetycznego punktu widzenia wyglądała bardzo ciekawie. Nie jest to oczywiście wygodny strój na co dzień, ale jako look wybiegowy robi wrażenie. Skoro Kim pojawiła się w takiej stylizacji, meldując się w hotelu, to czym zachwyci, przerazi czy zszokuje podczas jutrzejszej Gali MET?