Kanye West przyznał się do zdrady Kim Kardashian w jednej z piosenek z nowego krążka „Donda”. Wziął winę za rozpad ich małżeństwa. Co na to Kim?

Kanye West jest przekonany, że znów jest w związku z Kim Kardashian

Kanye West zdradził Kim Kardashian po tym, jak urodziła dwójkę ich pierwszych dzieci – jego zachowanie i niewierność była inspiracją dla jego nowej piosenki „Hurricane”. Wiele źródeł potwierdziło znaczenie wymownych tekstów z kontrowersyjnej płyty „Donda”.

„Piosenka jest w pewnym sensie jego świadectwem o wszystkim, co zrobił źle i wzięciu odpowiedzialności za rozpad ich małżeństwa” – powiedział jeden z informatorów.

W piosence  „Hurricane” Kanye West rapuje: „Idę udając zbyt bogatego / Oto idę z nową laską / I wiem, jaka jest prawda / Wciąż bawię się po dwójce dzieci / Jest dużo do strawienia, gdy twoje życie ciągle brnie do przodu.

Osoba bliska raperowi potwierdziła, że wspomniana wyżej „nowa laska” nie jest krótkotrwałą znajomością z Iriną Shayk, pomimo plotek, które mówią inaczej.

Kim Kardashian jest wkurzona na Kanye po tym, jak wystąpiła z nim na scenie w sukni ślubnej

„Jeśli przyjrzysz się bliżej tekstom, odnosi się do swojej niewierności podczas małżeństwa z Kim, nawet po dwójce dzieci” – kontynuował wtajemniczony.

Piosenka nawiązuje również do 44-letniego Westa, który nigdy nie wraca do swojej wielomilionowej rezydencji i zmaga się z nadużywaniem alkoholu. „Architectural Digest, bo potrzebowałem remontu domu [przyp. nawiązanie do płatnej sesji zdjęciowej do magazynu, za którą zapłacił za remont domu]/ Dom za 60 milionów dolarów, nigdy do niego nie wróciłem”, rapuje o swoich problemach z małżeństwem.

Co Wy na to?

Kim Kardashian i Kanye West

Kanye West i Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/BACKGRID USA.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/Backgrid USA.