Klaudia El Dursi (31 l.) zyskała popularność dzięki programowi „Top Model”. Obecnie jest prowadzącą „Hotelu Paradise”. Gwiazda próbowała swoich sił w modelingu jeszcze w szkole średniej. Pracowała też u Kuby Wojewódzkiego. Teraz po latach wróciła do show jako gość.

Klaudia El Dursi w seksownej pozie pokazuje POŚLADKI. „Pół du*y na wierzchu…matka?” [18+]

Klaudia El Dursi u Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi zasiadła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego obok youtubera, Krzysztofa Gonciarza. W programie wspominano czasy, gdy była jednym z jego „aniołków” – miało to miejsce w 2008 roku. Dziennikarz przeprosił modelkę za swoje zachowanie z tamtych lat, którego jego zdaniem było żenujące.

Klaudia jeszcze w liceum wzięła udział w rozbieranej sesji dla „Playboya”. Co ciekawe, grono pedagogiczne było z niej dumne.

Na studniówce grono pedagogiczne naprawdę klaskało. Dowiedziałam się, że na apelach szkolnych parokrotnie dyrektor wspominał o tym i mało tego – 2 egzemplarze były w bibliotece szkolnej pod szczególnym nadzorem „uwaga, ostrożnie!”- wyznała.

ZOBACZ: Klaudia El Dursi w rozbieranej sesji dla PLAYBOYA w 2007 roku – wyglądała jak… młoda Natalia Siwiec

Modelka zwierzyła się w show również ze swojej żenującej wpadki podczas randki z jednym z pierwszych chłopaków. Okazało się, że… beknęła w jego samochodzie.

Wróżyliście jej taką karierę?

 

Kuba Wojewódzki w swoim show

Kuba Wojewódzki w swoim show fot. Xnews

Klaudia El Dursi i Krzysztof Gonciarz u Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi i Krzysztof Gonciarz u Kuby Wojewódzkiego fot. Xnews

Klaudia El Dursi na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi na kanapie u Kuby Wojewódzkiego fot. Xnews