Klaudia El Dursi sławę zyskała dzięki programowi „Top Model”, w którym jako pierwsza w historii uczestniczka zdobyła Złoty Bilet. TVN po wyjściu z domu modelek zaproponował jej poprowadzenie programu „Hotel Paradise”, który do dziś cieszy się ogromną popularnością.

Klaudia El Dursi pokazała swój nowy apartament! (ZDJĘCIA)

Apartament Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi jakiś czas temu kupiła nowe mieszkanie. Remont prawie dobiegł końca, więc w minioną środę gwiazda pochwaliła się swoim gniazdkiem w „Dzień Dobry TVN„.

Pierwsi goście z kamerami do naszego nowego mieszkania wpadła ekipa Dzień Dobry TVN. Miał być świąteczny klimat i rozmowa o Świętach w nowym domu, ale .. nie wyszło, bo wiadomo .. remont się przeciągnął – napisała Klaudia.

Nowy apartament Klaudii El Dursi jest bardzo jasny i rozświetlony. Króluje w nim biel, beż i marmur. Z kuchni jest widok na balkon i okolicę, a salon zdobi modna kanapa, którą zafundowały sobie też Maffashion i Jessica Mercedes.

Inspiracji była cała masa. Zawsze ta kolorystyka była bliska memu sercu. Uwielbiam beż, uważam, że ten kolor wycisza, uspokaja. Złoty akcent, to coś, co lubię – tłumaczyła.

Klaudia El Dursi na wspólnym zdjęciu z synami i partnerem. Ale przystojniacy!

Prowadząca „Hotelu Paradise” mimo ogromnej kariery w stolicy, nie ma zamiaru opuszczać swojego miasta Bydgoszcz:

Nie mam potrzeby uciekania do stolicy, dlatego też budujemy swoje gniazdko tutaj. Jestem  bardzo emocjonalnie związana z Bydgoszczą, mam olbrzymi sentyment do tego miasta – wyznaje.

Cały wywiad można zobaczyć TUTAJ! 

OMG! Klaudia El Dursi po raz pierwszy pokazuje swoje ciążowe kadry

IG: klaudia_el_dursi

IG: klaudia_el_dursi

IG: klaudia_el_dursi

IG: klaudia_el_dursi