Krzysztof Rutkowski (59 l.) i Maja Plich są w wieloletnim związku. Para zdecydowała się na ślub po ośmiu latach spędzonych razem. Pobrali się w sierpniu zeszłego roku. Plotkuje się, że detektyw zamierza unieważnić ślub. Czyżby kłopoty w raju zmusiły go to podjęcia tak radykalnej decyzji? Sprawdźcie sami.

Maja Plich-Rutkowski pokazała zmasakrowaną skórę po usuwaniu tatuażu! Auć, wygląda boleśnie

Krzysztof Rutkowski unieważni ślub z Mają Plich?

Związek Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich na przestrzeni lat przechodził wiele kryzysów. Najpopularniejszy polski detektyw nie ukrywał, że ma słabość do pięknych kobiet – gdy wyszło na jaw, że zdradzał Maję Plich z Wodzianką. Plich postanowiła jednak wybaczyć niewiernemu partnerowi i puścić w niepamięć jego występek.

W zeszłym roku Maja i Krzysztof w końcu zdecydowali się na ślub. Wystawna ceremonia kosztowała ich okrągły milion złotych. Panna młoda miała aż pięć kreacji. Przygotowania i planowanie tego wyjątkowego dnia trwały miesiącami, jednak czy to nie wystarczyło, by zatrzymać przy sobie męża?

Maja Plich Krzysztof Rutkowski

Maja Plich Krzysztof Rutkowski
Fot.AKPA

Związek małżeński Mai i Krzysztofa trwa zaledwie pół roku a media już obiegły informacje, że detektyw zamierza unieważnić ślub. Co ciekawe, w związku Mai i Krzysztofa wszystko układa się bardzo dobrze. Decyzja Rutkowskiego nie dotyczy ślubu z Plich, a z jego poprzednią małżonką.

Krzysztof żenił się trzy razy. Z jedną z partnerek zdecydował się na ślub kościelny, w wyniku czego związując się z Mają Plich nie mógł przysiąc swojej miłości do kobiety przed Bogiem. Największym marzeniem Mai jest ślub kościelny, dlatego w myśl przysłowia „Happy wife, happy life” – Krzyszrof postanowił spełnić pragnienie żony.

Ślub kościelny to jest największe marzenie Mai i zamierzam je spełnić. Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda mi się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku – mówił Krzysztof podczas jednego z wywiadów

Fani pary już zaczęli zastanawiać się, jak będzie wyglądać ślub kościelny Mai i Krzysztofa, skoro zorganizowanie cywilnego pochłonęło tak wiele środków.

Z pewnością możemy spodziewać się kolejnego wesela z pompą.

Maja Plich Krzysztof Rutkowski

Maja Plich Krzysztof Rutkowski
Fot.AKPA

ZOBACZ WIĘCEJ:

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub; detektyw zaśpiewał dla żony (ZDJĘCIA)

Maja Plich, partnerka Krzysztofa Rutkowskiego pokazała ciążowy BRZUCH

Krzysztof Rutkowski PRZEPRASZA za romans z Wodzianką: Mam słabość do kobiet