Jak ten czas szybko płynie. Dopiero co mogliśmy oglądać odcinki z przesłuchań w ciemno do The Voice of Poland, a już zaserwowano odcinek półfinałowy. Kto zatem dostał tym razem szansę zawalczenia o nagrodę główną?

Jako pierwsze wystąpiły dziewczyny z drużyny Edyty Górniak. Olga Jankowska wykonała utwór Tego chciałam Ani Dąbrowskiej i mocno oberwała od Marysi Sadowskiej:

– Nie było czysto – skwitowała jurorka.

Odważna Jagoda Kret wybrała Nie proszę o więcej samej trenerki. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. To jej jeszcze posłuchamy.

A co się działo w drużynie Sadowskiej? Przeszedł Mateusz Ziółko, który porwał serca widzów swoim wykonaniem Bohemian Raphsody. Kasia Stanek śpiewała Madonnę. Według Edyty bił od niej chłód. Coś nie działało.

Dalej zaprezentowali się podopieczni Marka PiekarczykaMarzena Ugorna i Ernest Staniaszek. Dziewczyna postawiła na polską piosenkę Zegarmistrz Światła i, choć Markowi bardzo się podobało, to dalej powalczy Ernest, który zaśpiewał „Mama, I’m Coming Home.

Na koniec zostawiono Arka Kłusowskiego i Michała Grobelnego. Baron i Tomson nie potrafili zadecydować, który z nich był lepszy. Rozstrzygnęli widzowie. Wybrali Arka z jego Crazy Aerosmith.

Komu teraz kibicujecie?

Kogo zobaczymy w finale The Voice of Poland?

Kogo zobaczymy w finale The Voice of Poland?

Kogo zobaczymy w finale The Voice of Poland?

Kogo zobaczymy w finale The Voice of Poland?