Karolina Pisarek nie miała szczęścia w miłości. Jedna z najpiękniejszych twarzy świata przeżyła publicznie kilka rozstań i leczyła w social mediach złamane nie raz serce. Wygląda jednak na to, że los się do niej uśmiechnął, bo od kilku miesięcy nie jest już singielką. I choć jej związek zaczął się stosunkowo niedawno, para już zdążyła się zaręczyć na Malediwach. Wiadomo również, że zakochani za 5 miesięcy staną na ślubnym kobiercu. Wydaje się wam, że wszystko idzie bardzo szybko? Cóż, prędkości nadaje także… nowy, wspólny dom!

Już wiadomo, czy Karolina Pisarek podpisze INTERCYZĘ z Rogerem Sallą

Karolina Pisarek i Roger Salla kupili wspólny dom

Jak będzie wyglądał ślub i wesele Karoliny i Rogera? Na ten temat niewiele wiadomo. Niemniej jednak pewnym jest, gdzie Państwo Salla zamieszkają tuż po tym, jak przysięgną sobie miłość aż po grób. Konkrety? Pisarek na Instagramie opublikowała właśnie zdjęcie, na którym widać pierwszą willę przyszłych nowożeńców.

Kolejny nowy rozdział. Nasz dom @rogeiro20. Marzenie się spełniło, teraz mamy ciepły kąt, w którym będziemy wspólnie żyć i kreować piękną przyszłość – napisała Pisarek na Instagramie.

Jak podoba się wam ten nowoczesny projekt? Robi wrażenie, prawda?

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA