Billie Eilish (18 l.) w błyskawicznym tempie podbiła muzyczny świat. Amerykańska wokalistka i autorka tekstów jest zaliczana jest do grona najwybitniejszych artystów młodego pokolenia, a na koncie ma wiele sukcesów. Ostatnio zgarnęła pięć statuetek Grammy, a kilka dni temu światło dzienne ujrzała jej piosenka do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Już jest w sieci! Piosenka Billie Eilish dla Jamesa Bonda

Justin Bieber martwi się o Billie Eilish

Odkąd Billie zyskała rozgłos często udziela wywiadów, a w nich wielu dziennikarzy pyta ją, kto był jej idolem. Billie wiele razy podkreślała, że jest ogromną fanką Justina Biebera, a w jej pokoju nie brakuje plakatów z wokalistą. Piosenkarka dodała nawet zdjęcie w koszulce z podpisem Biebera, co z resztą on skomentował: Kocham cię.

Billie Eilish pokazała, jaką była fanką Biebera. Przebiła nawet Little Mooonster

Na komentarzu się nie skończyło. Artysta wspomniał o Billie Eilish w jednym z ostatnich wywiadów. Przyznał, że martwi się o młodą wokalistkę, bo wie, ile złego może ją spotkać. Ona, jak Bieber, bardzo wcześnie rozpoczęła swoją karierę.

Chciałem być dobrym przykładem. Zdecydowanie chcę ją uchronić. To było ciężkie dla mnie, być tak młodym w świecie show-biznesu, być w branży i nie wiedzieć, do kogo się zwrócić. Każdy mówił mi, że mnie kocha, a za chwilę odwracał się plecami. Chcę, żeby wiedziała, że może na mnie zawsze liczyć i żeby robiła swoje. Jeśli tylko będzie mnie potrzebowała, będę dla niej. Nie chcę, żeby przechodziła przez wszystko, przez co przeszedłem. Nie życzę tego nikomu. Więc tak, jeśli ona mnie kiedykolwiek będzie potrzebowała, będę pod telefonem – mówił zapłakany.

View this post on Instagram

stream changes

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

ZOBACZ TEŻ:

Justin Bieber po raz pierwszy o swoim UZALEŻNIENIU: Mogłem umrzeć w każdej chwili, gdyby nie ochroniarz

Justin Bieber opowiedział o SZCZEGÓŁACH swojego życia seksualnego z Hailey Baldwin

Billie Eilish: Chciałam ODEBRAĆ sobie życie

Billie Eilish/fot. Forum

Justin Bieber/fot Forum

Justin Bieber/fot Forum