T.I., czyli Clifford Joseph Harris Jr. to raper, który jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych. Raper ma czterech synów i 18-letnią córkę Deyjah. Teraz stało się o nim głośno za sprawą jednej z wypowiedzi – wyznał, że co rok zabiera nastolatkę na badania do ginekologa, aby sprawdzić, czy jest dziewicą.

Joanna Przetakiewicz wyznała, kiedy straciła DZIEWICTWO. Była bardzo młodziutka

T.I. sprawdza dziewictwo swojej córki

Raper był gościem w podcaście „Ladies Like Us”. Tam został poruszony temat wychowywania seksualnego jego dzieci. Wtedy wyznał, że co roku zabiera swoją 18-letnią córkę Deyjah do ginekologa, aby sprawdzić, czy nadal jest dziewicą. Zaznaczył, że ona wyraziła na to zgodę.

Poszliśmy tam, pojawił się lekarz, był bardzo profesjonalny. Powiedział: “Wie pan, trzeba podpisać stosowny dokument, żeby móc dzielić się informacjami”. Powiedziałem: “Deyjah, doktor chce, żebyś to podpisała, żebyśmy mogli dzielić się informacjami. Czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć? Widzi pan, doktorze? To żaden problem”.

Lekarz poinformował go, że błona dziewicza może zostać przerwana nie tylko podczas stosunku, ale także np. podczas uprawiania sportu.

Mówię: słuchaj doktorku, ona nie jeździ konno, nie jeździ na rowerze, nie uprawia żadnych sportów. Po prostu sprawdź błonę, proszę i podaj mi szybko wyniki – odpowiedział mu.

Chris Brown miał 8 lat, gdy stracił dziewictwo

Jednak to nie wszystko. Publicznie zapewnił, że jego córka wciąż jest dziewicą, jednocześnie twierdząc, że w jej wieku każdy chłopak wstydzi się bycia prawiczkiem.

Jego kontrowersyjna wypowiedź spotkała się z ogromną krytyką. Komentarze pod nagraniem zostały wyłączone ze względu na ilość negatywnych komentarzy. Ludzie są oburzeni, że nie szanuje prawa córki do prywatności. Uważają to za bardzo krzywdzące.

Znana wokalistka: Oddam swoje dziewictwo w zamian za…

A Wy co o tym myślicie?